Bezpieczne metody usuwania zmarszczek

O najnowszej, nieinwazyjnej metodzie leczenia opadających powiek – PLEXR, mówi dr Edyta Engländer.

Artykuł znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu Avanti. Przeczytacie go również TUTAJ: PLEXR - bezpieczne metody usuwania zmarszczek

Korekcja powiek metodą PLEXR – PROMOCJA 500 zł w prezencie na pierwszy zabieg

 

 

 

Poznaj bezpieczne metody usuwania zmarszczek

PLEXR – GENERATOR MIKROWIĄZKI PLAZMY
PLEXR jest generatorem plazmy, który wytwarza kontrolowaną i celowaną mikrowiązkę plazmy dzięki jonizacji gazów zawartych w powietrzu. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwarcia oka”.

BEZPIECZEŃSTWO I BADANIA KLINICZNE
Niezwykle ważnym elementem każdej terapii z użyciem źródła energii jest aspekt bezpieczeństwa takiej terapii. W przypadku Plexr najbardziej istotnym elementem stało się opracowanie takiego źródła energii, prowokującego powstanie plazmy aby prąd nie przepływał ani przez operatora wykonującego zabieg ani przez pacjenta poddawanego zabiegowi.

Plexr jest obecnie jedynym urządzeniem na rynku działającym na zasadzie generowania mikrowiązki plazmy, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta podczas wykonywania zabiegu.
Kluczem jest tu działanie specyficznymi częstotliwościami prądu dla wywołania plazmy, które są opatentowane przez firmę GMV i strzeżone patentem. Jest to niezwykle ważny krok w rozwoju tego typu technologii i stanowi ważny aspekt bezpieczeństwa terapii u pacjentów, którzy nie mogą być poddawani zabiegom z zastosowaniem urządzeń powodujących przepływ prądu w głąb ich ciała.

Sprawdź pozostałe naturalne i bezpieczne metody usuwania zmarszczek: ZABIEGI