PLEXR korekcja opadających powiek

Plexr to najnowsza, nieinwazyjna metoda leczenia opadających powiek. W precyzyjny i bezpieczny sposób koryguje nadmiar skóry, ściąga naskórek i pobudza procesy regeneracji w skórze właściwej.Perły Dermatologii Estetycznej 2016

Plexr otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii: Najlepsze urządzenie do regeneracji i odbudowy komórek skóry. 

Jest alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgii plastycznej ze względu na znakomite efekty estetyczne, ale również ze względu na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia. Plexr daje optymalne efekty kliniczne, procedura jest prosta i bezpieczna dla pacjentów i nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznych.

PLEXR korekcja powiek Wrocław

PLEXR to niewielkie urządzenie, które mieści się w dłoni. Wytwarza wiązkę plazmy – co można sobie wyobrazić jako małą błyskawicę przebiegającą od końcówki urządzenia do powierzchni skóry. Pozwala to na miejscowe generowanie wysokiej temperatury, która powoduje odparowanie niepożądanych zmian skórnych.

PLEXR: ALTERNATYWA DLA SKALPELA

Zabieg jest bardzo precyzyjny – wyraźnie widać zmiany na skórze pacjenta, już podczas przeprowadzania zabiegu. Bezpieczny – urządzenie nie dotyka skóry pacjenta, nie nakłuwa jej.

Istotnym jest, że urządzenie nie uszkadza głębszych warstw skóry, co eliminuje możliwość wystąpienia powikłań takich jak krwawienie, martwica, uszkodzenie sąsiadujących, zdrowych tkanek.

Dzięki urządzeniu Plexr można przeprowadzić nieinwazyjną blefaroplastykę, czyli plastykę powiek. To jedna z najskuteczniejszych metod poprawiania i odmładzania wyglądu oczu.

blefaroplastyka wrocław

Wskazaniem do blefaroplastyki powiek dolnych jest nadmiar skóry prowadzący do powstania zmarszczek i opadających fałdów pod oczami, oraz ,,worki” i i nabrzęknięte poduszeczki wypełnione tłuszczem.

Następuje redukcja naskórka i obkurczenie skóry w miejscu działania plazmy, co skutkuje uniesieniem powiek i efektem „otwarcia oka”.

PLEXR® jest obecnie jedynym urządzeniem na rynku, które nie powoduje przepływu prądu przez ciało pacjenta podczas wykonywania zabiegu. Dzięki temu jest bezpieczny nawet dla kobiet w ciąży.

 

WSKAZANIA:

  • zmarszczki palacza
  • zmarszczki przed uchem
  • włókniaki
  • przebarwienia posłoneczne
  • prosaki
  • małe naczyniaki
  • blizny
  • żółtaki powiek

PRZECIWWSKAZANIA:

  • nie wykonuje się zabiegu na skórze opalonej

leczenie opadających powiek Wrocław

Zabieg trwa około 15- 20 min, następnego dnia można zaobserwować niewielki obrzęk powiek. Przez 6 tygodni po zabiegu nie należy wystawiać skóry na ekspozycję słoneczną.

Efekt jest natychmiastowy – widoczny już w trakcie zabiegu. Następnego dnia może wystąpić obrzęk powieki, następnie po kilku dniach efekt jest widoczny dla dla pacjenta.

W zależności od stopnia zaawansowania zmian skórnych oraz wskazania efekt leczenia przy użyciu terapii PLEXR powinien być widoczny po jednym do czterech zabiegów w ciągu 14-28 dni.

Plexr to nie tylko blefaroplastyka.  Dzięki temu urządzeniu jest możliwy także lifting szyi.
Efekt widoczny na zdjęciu został osiągnięty już po jednym zabiegu urządzeniem Plexr. Zdjęcie “after” zostało wykonane 14 dni po zabiegu.

blefaroplastyka wrocław - lifting szyi

PLEXR® jest jedynym oryginalnym urządzeniem generującym mikro wiązkę PLAZMY, którego skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych.

 

Pierwszy zabieg urządzeniem PLEXR kosztuje 1500 zł, drugi 1000 zł, trzeci 500 zł.  Ilość zabiegów jest zależna od indywidualnych potrzeb pacjenta.

PLEXR – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl