Oscary 2016 zwycięzcy

Oscary 2016 za nami! W nocy z 28 na 29 lutego poznaliśmy laureatów 88. rozdania nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Zwycięzcą wieczoru został nasz typ – Leonardo DiCaprio! 🙂

Oceniamy aktorów nominowanych do Oscarów 2016! 🙂

Wszyscy tegoroczni nominowani przez Amerykańską Akademię Filmową do statuetki za najlepszego aktora są przystojnymi mężczyznami. Dlatego postanowiłyśmy nagrodzić ich również w kategorii: męska twarz, czyli typowy kanon męskiego, szlachetnego piękna 🙂

Przypomnijmy:

 

W kategorii OSCARY 2016 – NAJLEPSZY AKTOR nominowani zostali:

Bryan Cranston – Trumbo

Matt Damon – The Martian

Leonardo DiCaprio – The Revenant

Michael Fassbender – Steve Jobs

Eddie Redmayne – The Danish Girl

matt-damon-08 eddie-redmayne-getty-main michael-fassbender-hd-wallpapers Leonardo-DiCaprio bryan_cranston_a_p

Oscary 2016 zwycięzcy

Dla nas zwycięzców jest co najmniej dwóch – z nominowanych do Oscarów 2016 aktorów nagradzamy Leonardo DiCaprio oraz Matta Damona jako posiadaczy najbardziej “męskich twarzy” :)))

Oscary 2016 Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio. Ten 41- letni już amerykański aktor od wielu lat podbija serca kobiet na całym świecie.

Matt Damon Oscary 2016

Matthew Paige Damon − 45- letni, amerykański aktor, scenarzysta i producent filmowy

„Męska twarz” – czyli najbardziej atrakcyjna u mężczyzn. Matematycznie można określić jako tę, w której stosunek wysokości do szerokości jest jak najwyższy. Jednym słowem twarz jest kwadratowa – równie szeroka jak wysoka, a czasem wręcz szersza niż wyższa.  Z silnie zaznaczonymi łukami brwiowymi, jarzmowymi i silną żuchwą.

Typowo męska twarz, postrzegana jest jako silna i przebojowa. Efekt taki można osiągnąć zabiegami modelowania twarzy kwasem hialuronowym lub polimlekowym (Sculptra).

Nazywa się ją także „twarzą blokową”.  Posiadacze takiego typu urody są odnotowują też zazwyczaj wysoki poziom testosteronu. Są postrzegani jako przywódczy mężczyźni. Często jako szefowie, z wysoką pozycją społeczną. Właśnie w takich rolach często możemy zobaczyć zarówno Leonardo DiCaprio, jak i Matta Damona, nominowanych do nagrody Oscara 2016.

leonardo_dicaprio

“Męska twarz” Leonardo DiCaprio to obiekt westchnień wielu kobie. Istnieją zabiegi dzięki którym mężczyźni mogą nadać swojej twarzy taki kształt.

Silny, męski i przywódczy. Efekt taki można osiągnąć zabiegami modelowania twarzy kwasem hialuronowym lub polimlekowym (Sculptra).

Efekty zabiegu kwasem hialuronowym są natychmiastowe. Ilość zabiegów uzależniona jest od tego, jaki deficyt objętości zostanie zdiagnozowany.

Sculptra jest zabiegiem długofalowym. Pierwsze efekty zauważalne są po 6 tygodniach, natomiast utrzymują się nawet do 2 lat!  UWAGA: Dr Edyta Engländer jest ekspertem, szkoleniowcem i jednym z pierwszych lekarzy w Polsce wykonujących zabiegi z zastosowaniem kwasu polimlekowego (Sculptra).

 

Kolejni nominowani, Bryan Cranston i Michael Fassbender to posiadacze twarzy o dobrze wypełnionych skroniach. Nie są ani wklęsłe, ani wypukłe, jak u kobiet. Obaj aktorzy mają zaakcentowane kąty żuchwy.

michael-fassbender- bryan_cranston

Przykładem odmiennej urody jest Eddie Redmayne, aktor nominowany do Oscara za film w którym przechodzi zmianę płci – “The Danish Girl”. Jego twarz jest bardziej trójkątna, czyli bardziej kobieca.

Eddie Redmayne – The Danish Girl

Eddie Redmayne to oscarowy przykład “kobiecej twarzy”

U kobiet najszerszym miejscem na twarzy linia łącząca najwyższy punkt kości policzkowych.  Od tego miejsca twarz powinna się zwężać. Wtedy uznawana jest za najbardziej atrakcyjną – całkowicie odwrotnie niż u mężczyzn.

 

Przez szlachetny umiar do piękna – kobiety Hollywood

Przy okazji “oscarowego” tematu zwracamy uwagę także na piękne kobiety Hollywood. Te, dla których zarówno czas, jak i zabiegi medycyny estetycznej, są zdecydowanymi sprzymierzeńcami.

Od lat z przyjemnością przyglądamy się Meryl Streep i Nicole Kidman. To przykłady kobiet, które pięknie dbają o swoja urodę. Z umiarem. W mądry i ładny sposób. Podziwiamy i gratulujemy! 🙂

[social_share style=”bar” align=”horizontal” heading_align=”inline” facebook=”1″ twitter=”1″ google_plus=”1″ linkedin=”1″ pinterest=”1″ /]

Oscary 2016 zwycięzcy w kategorii: Kobiety dla których czas nie istnieje

meryl streep oscary 1979

Tak Meryl Streep wyglądała podczas swojej pierwszej oscarowej gali w 1979 roku / fot. MUBI

meryl streep

Meryl Streep – zdjęcie aktualne

 

Nicole Kidman w roku 2000 i 2013

Nicole Kidman operacje plastyczne Nicole Kidman operacje plastyczne

Julia Roberts – kobieta, u której nie widać wieku.
W filmie “Pretty Woman” zagrała w roku 1990. Dziś wygląda niemalże identycznie.

Julia Roberts

Możesz udostępnić ten wpis w swoich mediach społecznościowych:
[social_share style=”bar” align=”horizontal” heading_align=”inline” facebook=”1″ twitter=”1″ google_plus=”1″ linkedin=”1″ pinterest=”1″ /]

 

 

Oscary 2016 Wampirzy Lifting

Gisele Bundchen w trakcie zabiegu Osoczem bogatopłytkowym / fot. kozaczek.pl

Oscary 2016 Wampirzy Lifting

W tegorocznej paczce, pośród wielu ekskluzywnych prezentów dla wszystkich nominowanych do nagrody Oscara 2016, znalazł się m.in. voucher o wartości a $1,900 na Vampire Breast Lift, czyli Wampirzy Lifting na okolice biustu.

 

 

 

Zapraszamy też do STREFY WIEDZY. To miejsce, w którym nasz ekspert, dr Edyta Engländer, doradza, które zabiegi dermatologii estetycznej sprawdzą się dla kogo. Tutaj także piszemy o naturalnych i nieinwazyjnych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Do zobaczenia!

Szczegółowe informacje o zabiegach dla mężczyzn znajdują się w zakładce:
ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ WROCŁAW

i pod hasłami:
kwas hialuronowy
Sculptra