Analiza kolorystyczna Wrocław

Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek kupić przepiękną sukienkę której… nigdy nie założyłaś? Lub najmodniejszy żakiet, który nie wiedzieć dlaczego do dziś zalega nieużywany w szafie? Nie znając swojego typu kolorystycznego, może się zdarzyć, że ulegniesz namowom sprzedawcy lub trendom mody, zupełnie niepasującym do Twojej urody. W gabinecie Dr Edyty Engländer mówimy: STOP NIETRAFIONYM WYBOROM! i ruszamy z analizą kolorystyczną.

 

SPÓJNY WIZERUNEK

Jako, że w gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer wszechstronnie dbamy o urodę i piękno, specjalnie dla Was, na stałe, wprowadzamy do oferty profesjonalną analizę kolorystyczną. Dzięki temu każdy nauczy się, jak odpowiednio dobierać kolory ubrań i makijażu do własnego typu urody.

 

Dzięki analizie kolorystycznej można codziennie wyglądać doskonale, a wizerunek będzie jednocześnie spójny i urozmaicony. Zniknie odwieczny problem „w co się ubrać”, ponieważ wszystkie ubrania będą do siebie pasowały.

TYPY KOLORYSTYCZNE WROCŁAW

Aktorka Marcia Cross – typ urody JESIEŃ

 

W moim życiu analiza kolorystyczna spowodowała „rewolucję” – śmieje się dr Edyta Engländer. – Odkąd poznałam swój prawdziwy „typ kolorystyczny” w mojej szafie i toaletce z kolorowymi kosmetykami wszystko jest spójne, a zakupy stały się bezstresowe. Teraz już żaden sprzedawca nie przekona mnie do zakupu ubrania w kolorze, który do mnie nie pasuje – dodaje doktor.

 

„LATO”? „JESIEŃ”? „ZIMA”? A MOŻE „WIOSNA”?

Istnieje aż 12 typów urody, zawierających te same kolory, jednak w innych odcieniach. Właśnie dlatego zostały nazwane za określeniami pór roku: Lato, Jesień, Zima i Wiosna. Różnica między nimi sprawia, że niektóre osoby wyglądają wspaniale w odcieniach ciepłych, złotawych, a inne w chłodnych i srebrzystych.

Dzięki analizie kolorystycznej zdobędziesz wiedzę, jakie odcienie są idealne dla Ciebie! Nauczysz się w praktyce rozpoznawać, czy dany kolor jest Twój!

Teraz sprawdzisz, czy brązowy kolor włosów na pewno Tobie pasuje, czy podkład w różowym zabarwieniu to ten właściwy oraz czy w modnej, niebieskiej sukience naprawdę wyglądasz najlepiej?  Określimy, które z Was to „Wiosny”, „Zimy”, „Lata” oraz „Jesienie”.

 

typ kolorstyczny

Księżna Kate Middletone – to przykład urody typu: LATO

 

 

ANALIZA KOLORYSTYCZNA

Analiza kolorystyczna to określenie indywidualnego typu urody oraz dopasowanie do niej  najlepszych kolorów ubrań,  dodatków, makijażu oraz odcienia koloru włosów.

W trakcie analizy sprawdzamy jak zmienia się wygląd osoby w otoczeniu przeróżnych braw. Dzięki temu możemy wskazać, w jakich kolorach prezentuje się najlepiej.
UWAGA: analiza kolorystyczna nie polega na ocenie wyglądu w poszczególnych ubraniach czy rodzaju makijażu. Analiza koncentruje się wyłącznie na doborze kolorów do danego typu urody.

 

analiza kolorystyczna 2

Aktor George Clooney – typ urody ZIMA

 

Podczas konsultacji korzystamy z profesjonalnych chust i ram kolorystycznych. Dzięki temu wybieramy barwy, współgrające z naturalną kolorystyką uczestnika. Idealne odcienie są w stanie z jednej strony podkreślić kolorystykę oczu i ust a z drugiej zamaskować niedoskonałości, jak  przebarwienia, zaróżowienia czy zasinienia.

Odpowiedni dobór kolorów potrafi sprawić, że wyglądamy po prostu pięknie. Natomiast nieodpowiednie kolory podkreślają wady, potrafią nawet optycznie dodać kilogramów!

Analiza kolorystyczna

Analiza kolorystyczna – we Wrocławiu w gabinecie dr Edyty Engländer

Dzięki analizie kolorystycznej można codziennie wyglądać doskonale, a wizerunek będzie jednocześnie spójny i urozmaicony. Zniknie odwieczny problem „w co się ubrać”, ponieważ wszystkie ubrania będą do siebie pasowały. 

 

Analiza kolorystyczna

minipaleta kolorystyczna

fot. facebook.com/Studio-Wizerunku-Colour-and-Style

CENA: 400 zł
W cenie analiza kolorystyczna oraz zestaw akcesoriów „Moje kolory”, dzięki którym zawsze będziesz wiedzieć, jaki kolor podkreśli Twoją urodę.

W skład zestawu wchodzi:
– karnet kolorystyczny (do torebki)
– minipaleta (do portfela lub kieszeni)
– paleta kolorów A4 (do szafy)

 

Analiza kolorystyczna – UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ:
M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

 

 

Czy analiza kolorystyczna oznacza zmianę w wyglądzie i nowy zestaw ubrań w szafie? Czytaj w zakładce: ANALIZA KOLORYSTYCZNA WROCŁAW GABINET DR EDYTY ENGLÄNDER