kosmetyki dla wrażliwej skóry wrocław
Dr Edyta Engländer w fabryce “eliksiru młodości”
Na kolejne szkolenie podnoszące kwalifikacje dr Edyta Engländer wyjechała do Danii. Tam, na szkoleniu produktowym w siedzibie firmy Beaute Pacifique, miała sposobność zobaczyć, jak wytwarzane są kosmetyki tej marki.
Skuteczność kosmetyków Beaute Pacifique jest udowodniona badaniami klinicznymi
To właśnie w Hasund, w małej, rodzinnej fabryce, wytwarza się wysokiej jakości kosmetyki do głębokiej penetracji skóry. Do ich produkcji stosuje się skwalan, zwany  „eliksirem młodości”. Bioaktywną substancję, która leczy i pozwala zachować młodość. Zmikronizowany skwalan związano z różnymi składnikami aktywnymi, które niezwykle skutecznie penetrują skórę. Dzięki temu skóra otrzymuje „zastrzyk” wspomagający procesy regeneracyjne, działający przeciwstarzeniowo.

beaute pacifique beaute pacifique beaute pacifique beaute pacifique beaute pacifique beaute pacifique

Warto dodać, że fabryka kosmetyków Beaute Pacifique spełnia normy wymagane przy produkcji leków – mimo, iż dla kosmetyków te normy są mniej zaostrzone i fabryki nie muszą ich spełniać.
W fabryce znajduje się także tzw. “ambulatorium”. To miejsce w którym na wizyty przyjmuje lekarz dermatolog. Wykonuje on również zabiegi medycyny estetycznej.
Fabryka kosmetyków Beaute Pacifique to jednak przede wszystkim miejsce, w którym dobierane są odpowiednie kosmetyki do różnych procedur estetycznych.  Następnie w gabinetach kosmetycznych wykonywane są zabiegi na bazie tych kosmetyków.
Można powiedzieć, że fabryka duńskich kosmetyków Beaute Pacifique to po prostu “fabryka piękna” 🙂
beaute pacifique wrocław beaute pacifique wrocław beaute pacifique wrocław beaute pacifique wrocław beaute pacifique wrocław beaute pacifique wrocław beaute pacifique wrocław beaute pacifique wrocław

Kosmetyki dla wrażliwej skóry Wrocław

Kosmetyki dla wrażliwej skóry marki Beaute Pacifique we Wrocławiu można kupić w naszym gabinecie ZAPYTAJ O PRODUKT
O właściwościach duńskich kosmetyków czytaj więcej tutaj -> Beaute Pacifique