cellular matrix wrocław

Promocja zakończona

Jako pierwsze we Wrocławiu wprowadzamy do oferty nowoczesny zabieg.  Ten sam, który właśnie wprowadzają lekarze w Nowym Jorku czy Sidney. Cellular Matrix – połączenie regeneracji osoczem bogatopłytkowym z odmładzaniem kwasem hialuronowym. Spektakularny zabieg odmładzający. 

regen lab wenecja

Konferencja BioBridge, Wenecja 2016

 

– Kilka miesięcy temu laboratorium Regen Lab stworzyło nowy zabieg, Cellular Matrix. Od początku przyglądam się temu zabiegowi, a po Międzynarodowej Konferencji BioBridge w Wenecji, gdzie zostały przedstawione wyniki badań, jestem przekonana, że to produkt bardzo skuteczny i daje spektakularne efekty. Dlatego jako pierwsze we Wrocławiu wprowadzamy go do oferty – podkreśla Edyta Engländer.

czytaj ->  BioBridge International Conference – Międzynarodowa Konferencja BioBridge w Wenecji we Włoszech  

 

 

Cellular Matrix to  połączenie osocza bogatopłytkowego, czyli zabiegu Regeneris, z kwasem hialuronowym, dla jeszcze lepszej regeneracji skóry. To nowoczesna metoda i regeneracja skóry na światowym poziomie.

Cellular Matrix – we Wrocławiu tylko w gabinecie dr Edyty Engländer!

Znacie już zabieg Regeneris? To tzw. „Wampirzy lifting”, nazwany w ten sposób przez media, ponieważ do przeprowadzenia zabiegu wykorzystuje się własną krew pacjenta. Na całym świecie zabieg Regeneris przeprowadzono to już ponad 20 milionów razy i jest uznawany za jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych. Skuteczność zabiegu Regeneris została uhonorowana Perłą Dermatologii Estetycznej 2015.

Wampirzy lifting WrocławIMG_3662 IMG_3659

Oscary 2016 Wampirzy Lifting

wampirzy lifting wrocław

oscary 2016

Podczas ostatniej ceremonii rozdania nagród filmowych Oscary 2016 voucher na ten zabieg otrzymali nominowani celebryci.

W naszym gabinecie zabieg Regeneris jest jednym z najczęściej wykonywanych i najbardziej lubianych przez pacjentki.

Sprawdź promocję: PONIEDZIAŁKI Z REGENERISEM

Dlaczego jest tak skuteczny? To proste – żadne laboratorium na świecie, nie jest w stanie skomponować tak bogatego w naturalne składniki i dobrze przyswajanego przez ludzki organizm koktajlu, jak jego własne komórki.

Regeneris efekty PRZED I PO zabiegu

jak usunąć kurze łapki regeneris wrocław

Teraz twórcy Regeneris poszli o krok dalej i postanowili połączyć go z kwasem hialuronowym – substancją, bez której nie mogłaby istnieć nowoczesna medycyna estetyczna. Cellular Matrix to efekt wieloletniej pracy lekarzy, biotechnologów i inżynierów tkankowych z szwajcarskiego Laboratorium RegenLab, którzy po stworzeniu i opatentowaniu zestawów RegenACR (znanych jako zabieg Regeneris,) udoskonalili technologię, wzbogacając dobrze znane zestawy o 2% nieusieciowany kwas hialuronowy.

cellular matrix wrocław

Cellular Matrix Wrocław Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer

CELLULAR MATRIX – WSKAZANIA 

  • rewitalizacja skóry twarzy, okolicy oczu, szyi, dekoltu, dłoni
  • korekcja zmarszczek i fałdów skórnych
  • regeneracja skóry po zabiegach dermatologicznych i chirurgii plastycznej
  • wypełnienie blizn potrądzikowych
  • choroba zwyrodnieniowa stawów

Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach. Skóra staje się nawilżona i wyraźnie zwiększa się jej objętość i napięcie. Po około dwóch tygodniach zauważalna staje się poprawa elastyczności i kolorytu skóry. Dzięki wykonaniu serii zabiegów następuje przebudowa włókien kolagenowych i wypełnienie drobnych zmarszczek.

Cellular Matrix jest pierwszym w Polsce – zarejestrowanym produktem medyczny, dzięki któremu można uzyskać wzajemnie uzupełniające się działaniem, połączenie osocza bogatopłytkowego z kwasem hialuronowym.

Cellular Matrix Wrocław

 

CENA ZABIEGU: 
twarz – 850 zł  (jedna ampułka)
twarz + szyja + dekolt – 1600 zł (dwie ampułki) PROMOCJA

 

zapytaj o szczegóły, UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Uwaga! Nie każdy zabieg z wykorzystaniem osocza to Regeneris. Na rynku osocza bogatopłytkowego pojawiło się dużo zestawów, które są sprzedawane jako zestawy do uzyskiwania PRP, natomiast niektóre z nich zawierają w próbówkach substancje, które narażają nasze zdrowie. Czym wyróżnia się zestaw REGENERIS? – Jest to jedyny zestaw na rynku, który posiada rejestracje CE, FDA, Akredytacje TÜV oraz 21 certyfikatów ISO. Jest zapakowany podwójnie w sposób sterylny. Zestawy REGENERIS spełniają wymogi produktów przeznaczonych na sale operacyjne.