SIŁA MŁODOŚCI JEST W TOBIE! Intensywna regeneracja i efekt na wiele miesięcy.

Skóra mężczyzny wymaga intensywnej pielęgnacji, regeneracji oraz stymulacji. Bezpieczeństwo i naturalność to niewątpliwie klucz do sukcesu w przywróceniu jej młodzieńczego wyglądu. Zrób pierwszy krok do regeneracji i poznaj linię preparatów CGF.

Zestawy CGF GENTLEMAN to dwa bezpieczne rozwiązania dla Twojej skóry. Do przygotowania preparatów lekarz wykorzystuje Twoją krew, która zostaje odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki czemu uzyskuje się skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste. Następnie lekarz dobiera terapię, która jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

SIŁA MŁODOŚCI – NATURALNOŚĆ – BEZPIECZEŃSTWO

CGF HARMONY GENTLEMAN zapewnia długą i silną stymulację, jeśli skóra potrzebuje intensywnej regeneracji to najlepsza terapia. Preparat zostaje zawieszony w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) dzięki czemu regeneracja trwa dłużej. Najcenniejszy koktajl z Twojej krwi – czynniki wzrostu i komórki macierzyste są wówczas uwalniane stopniowo. Zabieg CGF HARMONY GENTLEMAN wykazuje długotrwałe działanie anti-aging oraz intensywnie reguluje wszystkie niedoskonałości Twojej skóry.

CGF ONE GENTLEMAN to zabieg przeznaczony do odbudowy skóry na małych obszarach, takich jak między innymi: okolica oka (w tym dolina łez) czy owłosiona skóra głowy. Jest idealnym rozwiązaniem dla mężczyzn rozpoczynających przygodę z medycyną regeneracyjną.

EFEKTY:

• Widoczne odmłodzenie skóry
• Zmniejszenie wypadania włosów
• Regeneracja skóry i redukcja drobnych zmarszczek

Jakość i bezpieczeństwo gwarantują tylko oryginalne zestawy zabiegowe CGF HARMONY GENTLEMAN oraz CGF ONE GENTLEMAN. Ich potwierdzeniem jest paszport pacjenta wraz z naklejką z numerem serii produktu. Zabiegi wykonywane są tylko przez certyfikowanych lekarzy.

NATURALNA SYNERGIA
Synergia działania zabiegów CGF GENTLEMAN z Twoją skórą to recepta nie tylko na stymulację regeneracji, ale również na naturalnie młody wygląd.

To Ty jesteś źródłem najcenniejszego preparatu, który przywróci Ci młodzieńczą siłę!

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217  recepcja@englander.com.pl