Dermation– poznaj nowy wymiar mezoterapii

Co ma wspólnego przełomowe odkrycie nagrodzone Noblem z intensywną regeneracją skóry? Dermation™ – to zupełnie nowy zabieg, który natychmiastowo dostarczy skórze niezbędnych składników aktywnych. Idealny przed wielkim wyjściem.

Kiedy w 2003 roku chemicznym Noblem nagrodzono odkrycie akwaporyn w błonach komórkowych, nie wiedziano, że zrewolucjonizuje ono również współczesną dermatologię. Dzisiaj zjawisko wykorzystuje innowacyjny zabieg Dermation™, wreszcie dostępny we Wrocławiu.

Zabieg pozwala wprowadzić w głąb skóry starannie wyselekcjonowane składniki aktywne. Szybko, skutecznie i bez bólu. Zamiast 60 minut trwa zaledwie 20 i pozwala aplikować w głąb skóry koktajle o bardzo wysokim stężeniu (do 99%) i to w dużej dawce (70 ml zamiast 10 ml). Stanowi idealną alternatywę do tradycyjnych zabiegów mezoterapii igłowej – jest niezastąpionym rozwiązaniem w okresie ważnych wyjść, koktajli, spotkań.

Dermation – zabieg na wielkie wyjście

W naszym gabinecie do zabiegów Dermation™ wykorzystujemy wysokospecjalistyczne koktajle z gamy MEZOline. To idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli Twoja skóra straciła blask, energię, jest zmęczona i poszarzała. Preparaty kompleksowo odmładzają – spłycają zmarszczki i poprawiają owal twarzy. Gwarantują doskonałe nawilżenie, o które warto zadbać zwłaszcza teraz, kiedy skóra narażona jest na przesuszenia i podrażnienia. Zabieg Dermation™ to idealne rozwiązanie w przypadku skóry ze skłonnością do zaczerwienienia.

W zależności od potrzeb podczas zabiegu aplikujemy wybrane biokoktajle:

  • MezoVital – efekt odmłodzenia
  • MezoUp – efekt ujędrnienia
  • MezoMoist – efekt nawilżenia
  • MezoCapillary – efekt uszczelnienia naczyń krwionośnych
  • MezoLight – efekt rozjaśnienia i wyrównania kolorytu skóry

 

Cena

  • 250 zł

Czytaj więcej o przełomowym zabiegu DERMATION  i Umów się na zabieg

T. 71 338 58 58, M. 660 627 217, RECEPCJA@ENGLANDER.COM.PL