Edyta Engländer ekspertką z zakresu medycyny estetycznej

To już oficjalne! Dr Edyta Engländer ekspertką z zakresu medycyny estetycznej firmy Lea Futur. Lidera na rynku medycyny estetycznej w Polsce.

lea futurNiezmiennie od 2003 roku ideą przewodnią firmy Lea Futur jest: oferować produkty najwyższej jakości, bezpieczne i zapewniające optymalne rezultaty. Stworzone z myślą o najbardziej wymagających specjalistach na całym świecie.
Lea Futur nieustannie poszukują nowych, innowacyjnych produktów i technologii, które spełniłyby oczekiwania klientów.

Teraz dr Engländer, jako opiniotwórcza ekspertka Lea Futur, włącza się w te działania. Jako pierwsza będzie testować i oceniać nowości z zakresu medycyny estetycznej. Wkrótce odbędą się również pierwsze szkolenia dr Edyty Engländer dla Lea Futur z podawania kwasu hialuronowego oraz zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (Regeneris).

Dr Edyta Engländer ekspertką z zakresu medycyny estetycznej Lea Futur

Laboratorium Estetyki L.E.A Futur jest częścią grupy Laboratorium Vivacy – lidera na rynku medycyny estetycznej w Polsce. Firma skupia uznanych specjalistów z sektora produkcji kwasu hialuronowego, a zwłaszcza wypełniaczy stosowanych w medycynie estetycznej. Ich flagowe produkty to:

Regeneris (ochrzczony przez media „wampirzym liftingiem”), program biostymulacji komórek skóry, który opiera się na uzyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi Pacjenta. Zabieg Regeneris zdobył wyróżnienie Perła Dermatologii Estetycznej 2015 
– gama kwasów hialuronowych StyleAge do wypełnień i mezoterapii
– pierwsza na świecie linia produktów na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego Desirial® do rewitalizacji okolic intymnych
– bardzo szeroka gama produktów do mezoterapii RRS
– linia znanych i cenionych od wielu lat w Europie peelingów Skin Tech.

Dr Edyta Engländer ekspertką z zakresu medycyny estetycznej
Większość z wymienionych wyżej zabiegów mogą Państwo wykonać we Wrocławiu, w gabinecie Dr Edyty Engländer.

ZAPYTAJ SWOJEGO LEKARZA

W Polsce grupa Lea Futur współpracuje ze Stowarzyszeniem Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Sekcją Medycyny Estetycznej PTD, Fundacją Medycyny Estetycznej oraz Polskim Towarzystwem Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej. W Europie współpracują z takimi osobistościami świata medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, jak dr Sandrine Sebban, dr Herve Raspaldo czy dr Riccardo Forte, dr Philippe Deprez .