Dr Engländer - ekspert medycyny estetycznej we Wrocławiu

Już w najbliższy weekend dr Engländer – ekspert medycyny estetycznej we Wrocławiu, wyjedzie do Barcelony na “II International Training” – międzynarodowe szkolenie dla lekarzy stosujących zaawansowane techniki medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Uczestnicy “II International Training” poznają nowe metody i zabiegi odmładzające na twarz i ciało. Podczas kursu Deep peelings and TCA Phenol dr Engländer będzie pogłębiać swoją wiedzę na temat peelingów medycznych oraz technik aplikacji głębokich peelingów fenolowych.

Dr Engländer – ekspert medycyny estetycznej we Wrocławiu

Peelingi fenolowe to najmocniejsze ze wszystkich peelingów chemicznych. Stosuje się je  do usuwania oznak fotostarzenia skóry dojrzałej, likwidowania przebarwień oraz głębokich blizn potrądzikowych.

Dr Engländer weźmie udział w szkoleniu które przeprowadzi dr Philippe Deprez, światowej sławy autorytet od głębokich i średnio-głębokich peelingów SKIN TECH na bazie TCA i fenolu.

“II International Training” to wyjątkowe warsztaty dla specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej z całego świata. Jednocześnie sposobność dla twórczej wymiany myśli i satysfakcjonującą naukę dla lekarza, a co za tym idzie, jeszcze lepsza opieka nad pacjentami.

Fotorelacja z warsztatów wkrótce na naszej stronie www  i Facebooku 🙂