Dzień Matki Wrocław pomysł na prezent

ZOBACZ FOTORELACJĘ Z WYDARZENIA: DZIEŃ MAMY Z OBAGIdzień mamy wrocław

 

Świętujemy Dzień Mamy i Córki – dwa dni pełnego relaksu w gabinecie dr Engländer

Dzień Mamy jest jednym z najważniejszych dni w roku. Dlatego postanowiłyśmy celebrować go wyjątkowo – aż przez dwa dni. Zaplanowałyśmy też wiele niespodzianek. Na godzinę pełną relaksu zapraszamy 24 i 25 maja wszystkie Mamy wraz Córkami, Siostrami i bliskimi Kobietami.

Na początku Paniami zaopiekują się specjaliści z firmy Obagi. Zaopatrzeni w profesjonalny sprzęt do diagnostyki skóry, przeprowadzą dermokonsultacje. Następnie każda z uczestniczek uda się do innego gabinetu na antyoksydacyjny zabieg przywracający blask skóry – Obagi Shine z witaminą C.

Z okazji Dnia Mamy rozświetlający zabieg Obagi Shine będzie kosztował jedynie 100 zł, zamiast regularnej ceny 250 zł. Przy zakupie kosmetyku z linii Obagi – zabieg wykonamy GRATIS !

 

Atrakcje przygotował też partner wydarzenia – Salon biżuterii TOUS z DH Renoma we Wrocławiu. Każda para otrzyma firmowe upominki oraz kupon rabatowy na zakupy.

tous wrocław

 

Do tego zdrowe jedzenie oraz napoje. Brzmi jak cudowny dzień? Taki będzie!

Zapraszamy Mamy wraz z osobami towarzyszącymi do wspólnego spędzania Dnia Mamy 24 i 25 maja w Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer we Wrocławiu przy ul. Skwierzyńskiej 20/2.

 

Dzień Matki Wrocław pomysł na prezent – dzień pełen relaksu

Uwaga – liczba miejsc jest bardzo ograniczona. Każdego dnia w akcji weźmie udział 6 par. Wymagana rezerwacja telefoniczna lub mailowa –> KONTAKT do gabinetu 

 

Dermatologia Estetyczna Wrocław - polecane kosmetykiDlaczego zabieg firmy Obagi najlepszym prezentem na Dzień Mamy?

Sprawdź:

OBAGI: Doskonałość Roku Twój Styl 2015

OBAGI: laureat nagrody InStyle 2015