Egzaminy to dla mnie mały pryszcz! Bezpłatne leczenie trądziku

W gabinecie Dr Edyty Engländer, najlepszej we Wrocławiu specjalistki od leczenia trądziku, rozpoczynamy wielką akcję bezpłatnego leczenia trądziku dla uczniów gimnazjów i szkół średnich pt.: Egzaminy to dla mnie mały pryszcz!

Trądzik młodzieńczy to jedno z najczęstszych schorzeń skóry, na które cierpią młodzi ludzie. Na szczęście jest ratunek! Współcześni specjaliści z dziedziny dermatologii są w stanie zaradzić problemowi, który spędza sen z powiek niejednemu nastolatkowi.

Egzaminy to dla mnie mały pryszcz! Bezpłatna, 6-miesięczna opieka dermatologiczna dla uczniów

Aby pomóc młodym ludziom i pokazać, że naprawdę można żyć bez trądziku, postanowiliśmy przez sześć miesięcy, bezpłatnie, zaopiekować się trójką wrocławskich uczniów. Tak, aby do czasu egzaminów gimnazjalnych lub matury, ich jedynym zmartwieniem była nauka, a nie trądzik.  Następnie po zakończeniu terapii opublikujemy zdjęcia „przed” i „po” metamorfozie na naszej stronie internetowej www.englander.com.pl oraz na Facebooku.

W tym czasie uczestnicy programu zostaną objęci bezpłatną opieką lekarza specjalisty
z zakresu dermatologii ogólnej i estetycznej. Otrzymają bezpłatne regularne konsultacje oraz darmowe zabiegi  z naszej oferty, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjentów. Jedynym kosztem poniesionym przez uczestników będzie wykupienie zleconych lekarstw, których nie posiadamy w swojej ofercie.

– Najlepsze efekty w leczeniu trądziku dają peelingi chemiczne i laseroterapia  – zapewnia ekspertka w leczeniu trądziku, dr Engländer. – Te zabiegi na pewno będziemy przeprowadzać w ramach akcji bezpłatnego leczenia. – dodaje. 

Egzaminy to dla mnie mały pryszcz!

Trzy kroki, jak zgłosić się do naszego programu „Egzaminy to dla mnie mały pryszcz”:

  1. należy polubić nasz fanpejdż na Facebooku www.facebook.com/dredytaenglander
  2. napisać w mailu, dlaczego chcecie wziąć udział w programie, w tytule maila wpisując: Egzaminy to dla mnie mały pryszcz!
  3. dołączyć do maila zgłoszeniowego zdjęcie twarzy, z widocznymi problemami skóry.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres email recepcja@englander.com.pl 

W tytule maila należy wpisać nazwę akcji: Egzaminy to dla mnie mały pryszcz!

Czytaj więcej o: leczenie trądziku 

UWAGA: Akcja wyłącznie dla nowych pacjentów gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyta Engländer we Wrocławiu.

gala beauty stars wrocław

 

Przypominamy, że cały czas trwa Plebiscyt Gala Beauty Stars,
w którym bierzemy udział! Gabinet Dr Edyty Engländer startuje w kategorii GABINETY MEDYCYNY I DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ. Codziennie można oddać jeden głos.
Codziennie do wygrania atrakcyjne nagrody kosmetyczne.

 

–> Kliknij tutaj i zagłosuj! <–