Dr Edyta Engländer Ekspert Medycyny Estetycznej we Wrocławiu

Ponad 150 osób z całego świata wzięło udział w “II International Training” w Barcelonie – międzynarodowym szkoleniu dla lekarzy stosujących zaawansowane techniki medycyny i chirurgii estetycznej.

Dr Edyta Engländer szkoliła się bezpośrednio u dr Philippe Depreza, wielkiego autorytetu medycyny estetycznej. Wzięła udział w najbardziej zaawansowanym szkoleniu z technik aplikacji głębokich i średnio-głębokich peelingów SKIN TECH na bazie TCA i fenolu.

dr Philippe Deprez

Dr Philippe Deprez, światowej sławy specjalista medycyny estetycznej

Peelingi fenolowe to najmocniejsze ze wszystkich peelingów chemicznych. Stosuje się je  do usuwania oznak fotostarzenia skóry dojrzałej, likwidowania przebarwień oraz głębokich blizn potrądzikowych.

Sprawdź jaki peelingi chemiczne są aktualnie dostępne w naszym gabinecie -> PEELINGI MEDYCZNE WROCŁAW

peeling fenolowy

“II International Training” to wyjątkowe warsztaty dla specjalistów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii estetycznej z całego świata. Jednocześnie sposobność dla twórczej wymiany myśli i satysfakcjonującą naukę dla lekarza, a co za tym idzie, jeszcze lepsza opieka nad pacjentami.

medycyna estetyczna wrocław

Dr Edyta Engländer Ekspert Medycyny Estetycznej we Wrocławiu

Dr Edyta Engländer Ekspert Medycyny Estetycznej we Wrocławiu

Dr Edyta Engländer jest wybitną specjalistką z zakresu dermatologii estetycznej i ogólnej oraz medycyny estetycznej. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach odmładzających, laseroterapii oraz leczeniu trądziku. Cały czas powiększa swoje kwalifikacje oraz dzieli się wiedzą, szkoląc innych lekarzy.

Dziesiątki certyfikatów potwierdzają jej kompetencje z dziedziny dermatologii estetycznej.

Sprawdź w zakładce O NAS: Dr Edyta Engländer Ekspert Medycyny Estetycznej we Wrocławiu 

ekspert medycyny estetycznej wrocław specjalista z zakresu medycyny estetycznej wrocław  szkolenie medycyna estetyczna wrocław medycyna estetyczna wrocław medycyna estetyczna wrocław philippe deprez dr Philippe Deprez Wrocław

FOT. www.facebook.com/Skin.Tech.Greece / Edyta Engländer 

 

Obagi Nu-derm Fx – jak naprawdę działa?Nasz „Women’s team” w gabinecie Dr Edyty Engländer to zespół do zadań specjalnych! Małgorzata Mazur, nieoceniona specjalistka – kosmetolog, przez dziewięć ostatnich tygodni, na własnej skórze, sprawdzała System Obagi Nu-DermFX.

Reklamowany jako najpopularniejszy w USA system do pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia i przebarwieniami. Jak  naprawdę działa? Przeczytacie tutaj –> Obagi Nu-derm Fx – opinia testerki