indywidualny program odmładzający skórę zimą

Już wkrótce, 24 listopada, niepowtarzalna szansa zakupu kosmetyków Beaute Pacifique aż o 15% taniej, w oparciu o indywidualne badanie USG skóry.
Tego jednego dnia będzie można bezpłatne zbadać wiek biologiczny i kondycję swojej skóry. Na podstawie badań dermokonsultant marki Beaute Pacifique dobierze najlepszą kurację odmładzającą. W trakcie wydarzenia wszystkie produkty duńskiej marki dostępne w naszym gabinecie będą kosztowały aż o 15% mniej!

usg skóry wrocław

Badanie USG skóry i rabaty 15% na produkty marki Beaute Pacifique – tylko 24 października w gabinecie dr Edyty Engländer

 

To niesamowita i bardzo rzadka okazja do nabycia markowych kosmetyków w tak niskiej cenie. Już dziś warto pomyśleć o zakupie świątecznego prezentu w dobrej cenie oraz polecanych kremów ochronnych na zimę. Pojawią się też nowe produkty w ofercie!

Krem na zimę poleca ekspert dermatologii

Dobry krem na zimę powinien nie tylko chronić, ale również pielęgnować skórę.

15% RABATU na wszystkie produkty!

beaute pacifique gdzie kupić wrocław

 

 

 

Co daje badanie USG skóry?

Ultradźwiękowy skaner bada kondycję naskórka i skóry oraz stopień uszkodzeń słonecznych. Sprawdza, czy nasza skóra nadal produkuje kolagen. Na podstawie wyników porównuje,  czy biologiczny wiek skóry zgadza się z metrykalnym. Jeżeli nasza skóra jest „starsza od nas”, to znak, że trzeba podjąć kroki, zatrzymujące zwiększone procesy starzenia.

usg skóry wrocław indywidualny program odmładzający skórę zimą usg skóry wrocław usg skóry wrocław

Posiadając wiedzę o kondycji skóry i jej problemach, dermokonsultant marki Beaute Pacifique dobierze najlepsze dla potrzeb skóry kosmetyki. Będzie go można również zapytać o wszystkie frapujące sprawy związane z codzienną pielęgnacją. My także tego dnia będziemy służyć pomocą i odpowiadać na wszelkie pytania związane z możliwościami, jakie daje nowoczesna dermatologia regeneracyjna. Możemy także dobrać indywidualny program odmładzający skórę zimą, specjalnie z myślą o zbliżających się świętach i karnawale.kosmetyki dla wrażliwej skóry wrocław

 

 

Wiemy, że takie indywidualne spotkania lubicie Panie  najbardziej. Gdy bez pośpiechu i w relaksującej atmosferze, można porozmawiać o sposobach na piękną skórę. Na promocyjne zakupy i badanie USG skóry zapraszamy wszystkie nasze Pacjentki – i nie tylko. Przecież miłymi chwilami lubimy się dzielić.  Jeżeli w towarzystwie przyjaciółek będzie Wam jeszcze przyjemniej, zapraszamy wraz z bliskimi osobami.

15% zniżki na wszystkie produkty marki Beaute Pacifique!

 

Czwartek, 24 listopada 2016, od godziny 12.00 do godziny 18.00.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.
Dziękujemy, że jesteście z nami!

dermatolog wrocław

O więcej szczegółów można zapytać Panią Iwonę Wrzesińską, która zawsze uprzejmie udzieli wszelkiej informacji.

Sprawdź również indywidualny program odmładzający skórę zimą!

RECEPCJA: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl