Trądzik różowaty leczenie Wrocław

Jesień i zima to idealny czas na medyczne peelingi oraz zabiegi laseroterapii, czyli leczenie trądziku i rozszerzonych naczyń. Dlaczego?

Ponieważ teraz nie przebywamy już tak dużo na słońcu, jak latem, ani nie narażamy jeszcze skóry na duże, zimowe skoki temperatur – tłumaczy dr Edyta Engländer, która wyspecjalizowała się w leczeniu trądziku, laseroterapii oraz dermatoskopii. – Skóra ma czas na regenerację po zabiegach – dodaje ekspertka.

 

Co dają peelingi medyczne?

Peelingi medyczne przywracają dobrą kondycję skóry i odświeżają ją po lecie. Złuszczają stary naskórek i rozjaśniają przebarwienia wywołane opalaniem i szkodliwymi promieniami UVA / UVB. Peelingi są doskonałą metodą dla wyrównywania kolorytu.

Pobudzają naturalne procesy odmładzania i regeneracji, wygładzają skórę, przywracając napięcie.

Peelingi pomagają też walczyć z trądzikiem, który zawsze nasila się po wakacjach. Dzięki mocnym właściwościom złuszczającym, wygładzają skórę i usuwają zaskórniki.

WAŻNE: Peelingi medyczne mają bardzo wiele zastosowań. Dzieje się tak dlatego, że każdy peeling jest indywidualnie ustalany dla każdego pacjenta. Różne mieszanki kwasów, dopasowane do indywidualnych potrzeb pacjenta, będą działać tam, gdzie potrzebuje tego nasza skóra.

Wspomaganiem dla leczenia trądziku będzie także TERAPIA ŚWIATŁEM LED WROCŁAW

leczenie trądziku i rozszerzonych naczyń

Dwie chłodniejsze pory roku to również dobry czas na leczenie bardziej zaawansowanych problemów skórnych, zwłaszcza takich, które „nie lubią” słońca.  Trądzik różowaty, rumień oraz rozszerzone naczynia, wszystkie te schorzenia można leczyć za pomocą laseroterapii.

Leczenie trądziku i rozszerzonych naczyń we Wrocławiu

Gdy zauważymy, że nasza skóra rumieni się pod wpływem zmian temperatury, alkoholu lub ostrych potraw, to może oznaczać początek trądziku różowatego – tłumaczy dr Engländer. – To nie jest „słowiańska, rumiana uroda”. To poważna choroba i przyczynek do patologii skóry, nie wolno jej bagatelizować – ostrzega ekspertka od problemów skórnych.

Laser – potężna broń przeciwko „pajęczynkom”, rumieniowi i przebarwieniom

Zabiegi laserem skutecznie niwelują popękane naczynka na twarzy i dekolcie. Zmniejszają rozszerzone naczynia na nogach.  Laser leczy rumień i trądzik różowaty.

Ten zaawansowany zabieg stosuje się też dla rozjaśniania przebarwień i fotoodmładzania skóry.

Dzięki zastosowaniu specjalnego Lasera Harmony XL możemy przeciwdziałać rumieniowy i zamknąć  zmiany naczyniowe, nawet w trakcie jednego zabiegu. Można także usuwać popękane naczyńka na mniejszych partiach twarzy: nosie, brodzie, czole lub policzkach.

Ile trwa zabieg laseeroterapii?

Zabieg przy użyciu Harmony XL trwa od kilku do kilkunastu minut i nie wymaga specjalnych przygotowań za strony pacjenta. W trakcie zabiegu oczy chronione są specjalnymi okularami zabiegowymi.

Już dziś umów się na leczenie trądziku i rozszerzonych naczyń w gabinecie dr Edyta Engländer  KONTAKT
Zadbaj o swoją skórę jesienią!

 

Sprawdź też TOP 6 zabiegów na jesień