Dobry Dermatolog Wrocław

Szanowni Państwo, dziękuję, że wybraliście Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej dr Edyty Engländer. Jestem dumna, że to właśnie mnie i mojemu zespołowi powierzyliście troskę o piękno i zdrowie swojej skóry. Dziękuję za zaufanie oraz za obecność podczas urodzin gabinetu na ul. Skwierzyńskiej we Wrocławiu.

Dziękuję także mojemu nieocenionemu kobiecemu zespołowi, profesjonalnemu “The Women’s team”, który współtworzą: Izabela Punda, Małgorzata Mazur oraz Iwona Wrzesińska. Pierwszy rok w nowym miejscu to nasz wspólny sukces.

Edyta Engländer 

prezenty na święta wrocław

FOTORELACJA Z URODZIN

15 grudnia 2015, podczas pierwszych urodzin gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej dr Edyty Engländer, zgromadził się cały zespół dr Engländer – “The Women’s Team” oraz goście, pacjenci i współpracownicy. Dziękujemy za Waszą obecność. Ogromnie miło było nam Was gościć.

 

Dziękujemy Państwu za wszystkie życzenia – zarówno te osobiste, jak i wirtualne.  Jedna z naszych Pacjentek, Pani Monika Wąsowska, przesłała nam życzenia wirtualne. Dziękujemy i w podziękowaniu – publikujemy 🙂

Niech kolejne lata klientów namnożą,
niech gabinet sukcesy, co roku powtarza,
niech przybywa uśmiechów na kobiecych twarzach.

Niech zaufanie, które dzisiaj mamy,
kolejne i wciąż nowe pootwiera bramy,
i niech trwa uznanie i lojalność kwitnie,
niech firma się rozwija, szybko i ambitnie.

Z wdzięczności ogromnej moje słowa płyną
i chociaż w lawinie innych życzeń zginą,
przyjmijcie gratulacje i podziękowania…

Jako klientka, z szacunkiem się kłaniam 🙂

 

sculptra wrocław

 

Zobacz, co jeszcze ciekawego dzieje się w gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej