Leczenie trądziku Wrocław

Już jesteśmy!
Oficjalnie, tylko dla Was i z propozycją zabiegów, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej we Wrocławiu. Zapraszam do miejsca, które powstało z pasji do mojego zawodu i do ludzi, którym mogę pomagać, wykonując najlepiej to, co robię.

Za nami uroczyste otwarcie mojego autorskiego gabinetu. Dziękuję wszystkim, którzy towarzyszyli mi tego ważnego dnia, ale też tym, którzy po drodze zagrzewali do działania.

Świętujemy nowy początek pięknej przygody. Jestem przekonana, że mój własny gabinet będzie tym miejscem, którego Państwo szukacie.
Co chcemy Wam zaproponować? Odpowiadając anegdotycznie – moim zdaniem oferta dobrego gabinetu jest jak menu najlepszej restauracji. Liczy się umiar, technika, doskonałej jakości preparaty, umiejętność właściwego komponowania zabiegów, a przy tym doza artyzmu. I właśnie tym zasadom hołdujemy w gabinecie dr Edyty Engländer.

To wynik moich wieloletnich poszukiwań, ciągłego doskonalenia, lat praktyki w zawodzie dermatologa i lekarza medycyny estetycznej, ale i rozmów z pacjentami. Dzięki temu mogę Państwu proponować najbardziej optymalne menu dla skóry. To nie przypadek, że mój autorski gabinet firmuję własnym nazwiskiem. Wszystko dlatego, że podpisuję się całkowicie pod efektami polecanych przez nas kuracji.
A jeśli o tym mowa, to zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. W niej autorskie zabiegi – duety odmładzające, absolutne nowości – m.in. Dermation, Dermaquest, dermokosmetyki Obagi i nasze specjalności – Sculptra, nici liftingujące i zabiegi wolumetryczne.

Poznajcie nas bliżej!