Zamykanie naczynek Wrocław

Przedstawiamy Harmony XL – jeden z najskuteczniejszych systemów wykorzystywanych
w zabiegach laseroterapii znanych współczesnej dermatologii. Na liście pokonanych ma zmiany naczyniowe na twarzy i ciele, rumień, trądzik różowaty, a nawet żylaki. Skutecznie niweluje przebarwienia.  

Harmony XL to coś więcej niż zwykły laser – to niezwykle wszechstronna, wyrafinowana
i zaawansowana technologicznie platforma wykorzystywana w zabiegach laseroterapii.  Swoją skuteczność zawdzięcza specjalnym głowicom – w naszym gabinecie znajdziecie już zabiegi
z zastosowaniem dwóch najpopularniejszych.

Nie rumień się
Głowica DyeVL działa niezwykle precyzyjnie – emituje wąskopasmowe, pulsacyjne światło
o ściśle limitowanym zakresie (500-600 nm). Dzięki temu leczenie jest efektywniejsze.  Zabieg jest niezastąpiony w terapii rumienia i trądziku różowatego. Niweluje popękane naczynka na twarzy i dekolcie. Doskonale radzi sobie z przebarwieniami.

Nogi bez pajączków
Do leczenia głębszych zmian naczyniowych na całym ciele, w tym także na nogach, wykorzystuje się głowicę Nd:YAG 1064. Światło lasera o dużej mocy, już w trakcie jednego przejścia, skutecznie zamyka rozszerzone naczynia. Metoda może być stosowana w terapii żylaków.

Zamykanie naczynek Wrocław

Zabieg laseroterapii z wykorzystaniem Harmony XL jest w pełni bezpieczny – 60 procedur wykorzystywanych przez platformę zostało zatwierdzonych przez prestiżową organizację FDA (Food and Drug Administration).  Seria zabiegów sprawi, że będziesz mogła cieszyć się promienną, jasną cerą bez przebarwień, zaczerwienienia, pajączków i nieestetycznych żyłek.

Zamykanie naczynek Wrocław  – ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl