Linerase najlepsza cena we Wrocławiu

Promocja zakończona

Jako pierwszy gabinet we Wrocławiu wprowadziłyśmy metodę odbudowy skóry Linerase do oferty. Od ośmiu miesięcy zabieg regeneracji kolagenem cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, otrzymujemy coraz więcej zapytań od internautów dotyczących Linerase.

W październiku 2016 roku Perły Dermatologii Estetycznej 2016Linerase zostało nagrodzone Perłą Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii „Najlepszy Preparat do Biostymulacji Tkankowej”

Posiadamy największe doświadczenie we Wrocławiu w przeprowadzaniu zabiegu Linerase i dobierzemy najbardziej efektywną kurację odmładzającą

To nie wszystko – dzięki dużej popularności zabiegu, cały czas możemy oferować najlepszą cenę: nadal pierwszy zabieg kosztuje u nas 1000 zł, kolejne 1500 zł. Dzięki temu dajemy Tobie aż 500 zł w prezencie!

Posłuchaj, jak dr Edyta Engländer opowiada o zabiegu Linerase:

 

Najnowsze trendy w medycynie estetycznej wskazują wyraźnie na zabiegi podnoszące jakość skóry i wzmacniające procesy regeneracyjne, czyli naturalne metody usuwania zmarszczek. Bo tylko skóra utrzymana w dobrej kondycji i zdrowiu, odwdzięczy nam się pięknym wyglądem. Dopiero na takiej skórze wykonywanie zabiegów medycyny estetycznej, takich jak wypełnienia czy toksyna botulinowa, ma sens.

Co zatem daje zabieg Linerase?

Za jakość skóry odpowiadają białka: kolagen i elastyna. Z wiekiem niestety tracimy kolagen, co na skórze odbija się brakiem jędrności i coraz mniejszą elastycznością. W naszym gabinecie proponujemy zabieg wykonywany atelokolagenem o nazwie Linerase. Jest to bezpieczny kolagen pochodzenia zwierzęcego, oczyszczony ze wszystkich składników, które mogłyby wywołać jakąkolwiek alergię. Preparat podajemy w formie mezoterapii. Jest go na tyle dużo, że podczas jednego zabiegu jesteśmy w stanie ostrzyknąć skórę całej twarzy, szyi i dekoltu oraz grzbietów rąk. Zalecana seria to wykonanie czterech zabiegów w odstępach 2 – 4 tygodni.

Reakcje skóry zależne są od jej wieku. Młodą skórę Linerase zmobilizuje do większej produkcji własnego kolagenu. Starsza skóra, w której procesy kolagenu zwolniły, będzie miała szansę się zregenerować.

Linerase Najlepsza cena we Wrocławiu i do tego aż 500zł w prezencie na pierwszy zabieg

linerase najlepsza cena we wrocławiu

LINERASE najlepsza cena we Wrocławiu!

Sprawdź efekty PRZED i PO zabiegu Linerase -> REGENERACJA KOLAGENEM LINERASE

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

 

Zobacz także PLEXR: pionierski zabieg we Wrocławiu. Korekcja opadających powiek metodą PLEXR tylko w Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer

plexr wrocław

Korekcja powiek – teraz bez skalpela! PLEXR