Hot beautiful tanned woman in sunhat and bikini

Piękna skóra to wizytówka każdej z nas 🙂 To, że musi być jędrna, nawilżona, o jednolitym kolorycie, wiemy. Co zrobić, gdy w naszym urodowym wizerunku widzimy ją o kolorze lekkiej oliwki czy mlecznej czekolady? Zwłaszcza teraz, w obliczu coraz cieplejszych dni, które wymuszają lżejsze i bardziej oszczędne ubrania…Co zrobić, by jednocześnie czuć komfortowo i ładnie wyglądać z jednoczesną dbałością o bezpieczeństwo skóry?

Na szczęście mamy na to rozwiązanie, które z roku na rok staje się jeszcze bardziej doskonałe! Mowa oczywiście o samoopalaczach czyli produktach, które w sposób całkowicie bezpieczny i naturalny zapewnią nam opalony kolor skóry. Przypomnijmy, że korzystanie z solariów (mamy nadzieję, wychodzących z mody) jest w wielu aspektach niekorzystne, gdyż:
• nadmierna ekspozycja na promienie UV zwiększa ryzyko czerniaka, który jest najbardziej niebezpiecznym nowotworem skóry,
• intensywność promieni UV lamp znacząco wpływa na wygląd skóry – pojawia się suchość, zmarszczki, przebarwienia – skóra szybciej się starzeje!
• może spowodować oparzenia i blizny.

Dlatego tym bardziej zachęcamy do bezpiecznego i sprawdzonego sposobu na uzyskanie ładnego, naturalnego koloru skóry! Poniżej znajdziecie nasz TOP 3 samoopalczy:

Sunzone – samoopalacz dostępny w drogeriach Rossman to preparat dla każdej karnacji. Intensywnie nawilża, zapewnia naturalnie wyglądającą, równomierną opaleniznę. Cenne składniki pielęgnują i nawilżają skórę. Łagodność dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Nadaje się do stosowania na ciało.

Collistar Face Magic Drops – krem samoopalający który sprawi, że skóra w mniej niż godzinę uzyska równomierny, złocisty odcień, który zamieni się w intensywny, świetlisty brąz. Jego ekskluzywna formuła z ekstraktem z orzechów laskowych i innowacyjnym składnikiem DHA-Rapid, nowoczesnymi cząsteczkami samoopalającymi, zmniejsza o połowę czas opalania, zapewniając szybki, naturalny i równomierny rezultat bez nieestetycznych plam.

60 Minutes – płyn opalający firmy Fake Bake. Nasz ukochany, rewolucyjny płyn o ekspresowym działaniu samoopalającym, nadaje skórze złotą opaleniznę w ciągu zaledwie 60 minut. Jest łatwy w aplikacji dzięki formule „widzisz gdzie nakładasz” a jego składniki opalające dihydroksyaceton oraz erytruloza zaczynają działać w kontakcie ze skórą. Formuła przyspieszająca działanie rozwija złotą opaleniznę w ciągu godziny. Aby uzyskać ciemniejszy odcień opalenizny, nie ma potrzeby ponownej aplikacji preparatu. Wystarczy zostawić go na kolejne 60 minut, a następnie zmyć. Nie zaleca się pozostawiania kosmetyku na skórze na czas dłuższy niż 3 godziny. Ten lekki i szybkoschnący płyn nie zatyka porów.
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl