Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy przywraca młodzieńczą objętość skórze. Modeluje owal twarzy, przywraca właściwe proporcje, pozwala likwidować niedoskonałości. Preparat decyduje o sprężystości, gładkości i elastyczności skóry. Zapewnia jej odpowiednie nawilżenie – jedna cząsteczka kwasu wiąże 40 razy więcej wody, niż sama waży.

Z wiekiem zawartość naturalnego kwasu hialuronowego w skórze maleje, stąd też potrzeba uzupełnienia jego niedoborów.

KWAS HIALURONOWY WROCŁAW – ZAPYTAJ O ZABIEG

Zabieg polega na podaniu podskórnie odpowiedniej dawki preparatu. Nie wymaga rekonwalescencji i specjalnych przygotowań. Zabieg jest odczuwalny, jednak wykonuje się go w miejscowym znieczuleniu. Ewentualne obrzęki czy zaczerwienienie w miejscu iniekcji znikają po kilku dniach. Preparat jest niezwykle wszechstronny i w zależności od jego składu i właściwości, wykonuje się za jego pomocą zabiegi na całym ciele – dodaje objętości twarzy, dłoniom, ustom, koryguje niedoskonałości, spłyca zmarszczki, nawilża skórę.

Najnowsze preparaty zawierają dodatkowe składniki aktywne (np. antyoksydanty), które wydłużają efekty zabiegu i długofalowo poprawiają jej kondycję.

 Kwas hialuronowy Wrocław – gabinet Dr Edyty Engländer

 

KORZYŚCI:

  • Przywrócenie młodzieńczej objętości
  • Spłycenie zmarszczek i bruzd (twarz, dekolt, dłonie)
  • Ujędrnienie i poprawa gęstości skóry
  • Nawilżenie skóry
  • Modelowanie owalu twarzy
  • Korekta niedoskonałości (pełne usta, policzki, kształtny nos, spłycenie blizn)

 

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Infekcje skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu
  • Niektóre choroby autoimmunologiczne
  • Uczulenie na składniki preparatu

 

Kwas hialuronowy Wrocław – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Zabiegi kwasu hialuronowego

Kwas hialuronowy dla kobiet

Kwas hialuronowy, określany w skrócie jako HA, to związek chemiczny, który występuje w organizmie człowieka w sposób naturalny, a jego najważniejszym zadaniem jest wiązanie wody. Ponieważ wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego maleje – co przyczynia się do degradacji komórek, w których występuje – zachodzi potrzeba dostarczania go z zewnątrz. Krystaliczna i elastyczna żelowa postać HA pozwala na uzyskanie naturalnego efektu wypełnienia bruzd oraz przywrócenie skórze sprężystości.

Niedobór hialuronianu – objawy

Czym skutkuje niedobór hialuronianu w organizmie? Jego efekty zauważalne są szczególnie na skórze, ponieważ to właśnie w niej znajduje się znaczna większość tej ważnej substancji. Pozbawiona kwasu hialuronowego staje się sucha, wiotka oraz mniej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Pojawiają się na niej również zmarszczki. Te objawy starzenia się skóry można jednak skutecznie zwalczać – w gabinecie dr Edyty Engländer we Wrocławiu kwas hialuronowy stosowany jest m.in. w celu przywrócenia młodzieńczego wyglądu skóry, nawilżenia oraz wypełniania zmarszczek.

Jak działa Kwas hialuronowy?

Działanie kwasu hialuronowego polega na wiązaniu cząsteczek kolagenu oraz wody, co pozwala na nadanie skórze jędrności i elastyczności. Jednak w zależności od tego, które części ciała poddawane są zabiegowi, stosuje się substancję o odmiennej gęstości. Wypełnianie zmarszczek jest najskuteczniejsze, gdy hialuronian zaaplikowany zostanie podskórnie w odpowiedniej dawce. Zabieg taki przynosi znacznie lepsze efekty niż stosowanie HA zewnętrznie, np. w formie kremów. Jego skuteczność jest także natychmiastowa – inaczej niż w przypadku przyjmowania kwasu hialuronowego w postaci tabletek. Preparat należy do najczęściej używanych w medycynie estetycznej substancji służących zwalczaniu objawów starzenia, wygładzaniu skóry i modelowaniu owalu twarzy. Dzięki aplikacji podskórnej można skutecznie wypełnić kurze łapki, zmarszczki pojawiające się na czole lub bruzdy wargowo-bródkowe i nosowo-wargowe.

Zastosowanie HA jako substancji występującej naturalnie w organizmie jest bezpieczne i obarczone niewielkim ryzykiem reakcji alergicznych. Preparat pozyskuje się na drodze procesów biotechnologicznych, a jego działanie utrzymuje się przez kilka miesięcy – im gęstszy i czystszy kwas hialuronowy zostanie wstrzyknięty, tym dłuższy jest czas jego pozostawania w skórze. Gdy HA ulegnie wchłonięciu, zabieg wypełniania zmarszczek można powtórzyć.

Wrocław to miasto, w którym znajduje się gabinet dr Edyty Engländer – tutaj można skorzystać z profesjonalnych zabiegów wykorzystujących dobroczynne właściwości hialuronianu, np. poprzez wypełnianie zmarszczek. Na bazie HA powstają także biokoktaile stosowane np. w mezoterapii igłowej, preparaty do usuwania cieni pod oczami i wykorzystywane w innowacyjnym zabiegu odmładzającym Cellular Matrix. Spośród szerokiej oferty zabiegów medycyny estetycznej z zastosowaniem kwasu hialuronowego z pewnością wybierzemy ten odpowiedni do Twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu!