Modelowanie ust

Pełne i symetryczne usta to marzenie każdej kobiety. Dzięki odpowiednim zabiegom medycyny estetycznej można nadać im zmysłową jędrność oraz ożywić ich naturalną barwę.

Kurację modelowania kształtu ust w naszym gabinecie wykonujemy z zastosowaniem wysokospecjalistycznego preparatu z francuskim kwasem hialuronowym StylAge Lips. Metoda kompleksowo odmładza okolicę ust, podkreśla ich kontur, wyrównuje proporcje pomiędzy górną
i dolną wargą. Nadaje twarzy pogodny wygląd – podnosi kąciki ust, nawilża i poprawia kolor.

Modelowanie ust Wrocław – ZAPYTAJ O ZABIEG

Zabieg jest szybki i wykonywany z użyciem znieczulenia miejscowego. Efekt korekcji utrzymuje się nawet do 12 miesięcy. Po tym czasie zaleca się powtórzenie kuracji.

Preparaty gamy StylAge używane w naszym gabinecie to produkty z Laboratorium Estetyki LEA Vivacy www.leavivacy.pl  – lidera na rynku medycyny estetycznej w Polsce. StylAge zostały wielokrotnie nagrodzone przez polskich dermatologów nagrodą Perła Dermatologii Estetycznej. Wyróżnienie to otrzymują bez przerwy od 2010 roku!

Sprawdź: Perły Dermatologii Estetycznej 2015 w naszej ofercie

 

Modelowanie ust Wrocław

KORZYŚCI:

  • Powiększenie i ujędrnienie ust
  • Nawilżenie skóry w miejscu zabiegu
  • Korekta niedoskonałości (przywrócenie symetryczności wargom, uniesienie kącików ust, uwydatnienie łuku kupidyna)

PRZECIWWSKAZANIA:

  • Ciąża i okres karmienia piersią
  • Infekcje skórne w miejscu przeprowadzania zabiegu
  • Niektóre choroby autoimmunologiczne
  • Uczulenie na składniki preparatu

 

Czy wiesz, że aż 70% spośród 140 pacjentek, oceniło po zabiegu terapii ust kwasem hialuronowym StylAgeLips, że odczucia bólowe w trakcie terapii były ZDECYDOWANIE MNIEJSZE, niż się spodziewały?

 

Pragniesz kompleksowej pielęgnacji dla Twoich ust?

StylAge Frech Kiss to pierwszy balsam stworzony przez ekspertów medycyny estetycznej. Bogaty w składniki odżywcze i przeciwzmarszczkowe preparat, doskonale podtrzymuje efekty zabiegu modelownia ust kwasem hialuronowym.

MODELOWANIE UST WROCŁAW – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl