Neauvia HydroDeluxe

Neauvia HydroDeluxe

Idealny preparat do poprawy jakości skóry. Hydro Deluxe zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, wzbogaconego o 0,01 % hydroksyapatytu wapnia. Ta unikatowa kompozycja aktywuje i wspiera naturalne procesy produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się grubsza i jędrniejsza. Dedykowany do głębokiego nawilżenia i stymulacji produkcji kolagenu. Do osiągnięcia optymalnych rezultatów wystarcza zazwyczaj seria 3-4 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 3 tygodni.

HYDRO DELUXE

Mezoterpia z wykorzystaniem preparatu Neauvia Hydro Deluxe to zabieg o właściwościach biorewitalizacyjnych skóry przeznaczony zarówno na twarz, jak i ciało. Preparat zawiera 18 mg/ml czystego kwasu hialuronowego, wzbogaconego w 0,01% hydroksyapatyt wapnia (CaHa) oraz aminokwasy glicynę i l-prolinę, które pomagają utrzymać nawilżenie w skórze. Obecność nieusieciowanego kwasu hialuronowego działa na skórę w trzech wymiarach: nawilża, odżywia, poprawia jej kondycję. Preparat został wzbogacony również o hydroksyapatyt wapnia(CaHA), który jest naturalnym minerałem występującym w naturze i wspomaga proces neokolagenezy, co w sposób widoczny wpływa na gęstość i elastyczność skóry. Warto zaznaczyć, że Neauvia Hydro Deluxe posiada CaHa w cząstkach o wielkości 10-12 mikronów, co sprawia, że mechanizm jej działania jest inny niż w preparatach tego typu dostępnych na rynku, dlatego też może być bezpiecznie podawana śródskórnie. Zasadnicza różnica zabiegu Neauvia Hydro Deluxe w stosunku do standardowej mezoterapii polega na tym, że jest to kompleksowe działanie w obszarach: nawilżenia, odbudowy naturalnej równowagi kolagenu i elastyny, a także ujędrniania skóry. Podczas gdy klasyczna mezoterapia pozwala uzyskać efekty jedynie na poziomie krótkotrwałego nawilżenia.

Zabieg Neauvia Hydro Deluxe to więcej niż mezoterapia, to idealny sposób na połączenie terapii nawilżającej oraz regenerującej tkankę. Jego unikatowość i doskonałe rezultaty zostały docenione przez lekarzy, co niewątpliwie potwierdza przyznana czterokrotnie nagroda Perły Dermatologii Estetycznej 2016, 2017, 2018, 2019

Neauvia HydroDeluxe Wrocław – medycyna estetyczna Dr Edyta Engländer

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl