Najnowsze trendy pielęgnacji i makijażu 2016

Søren Hedegaard – stylista odpowiedzialny za wizerunek Jej Królewskiej Wysokości, Księżnej Marii Elżbiety – był gościem konferencji prasowej zorganizowanej w Ambasadzie Danii 19 października 2015.

Stylista wykonał na twarzy modelki makijaż typu „smoky eye” wyjaśniając, jakie kosmetyki stosuje i w jaki sposób ich używa. Media z uwagą śledziły ten niezwykły pokaz kunsztu stylisty Księżnej Danii.

Najnowsze trendy pielęgnacji i makijażu 2016

Søren Hedegaard przetestował medyczne dermokosmetyki duńskiej marki Beauté Pacifique i zapewnił, że gwarantują one wyjątkową pielęgnację skóry twarzy. Podkreślił, że nie wyobraża sobie zdrowej skóry i pięknego makijażu bez Paradoxe Serum, które jego zdaniem nie ma swojego odpowiednika na świecie.

Serum Paradoxe Wrocław

W konferencji prasowej udział wzięło wielu specjalistów. Gitte Mayland Poulsen reprezentowała markę Beauté Pacifique. Lekarze medycyny estetycznej dr Izabela Tilszer i dr Edyta Engländer oraz chirurg plastyczny dr Janusz Zdzitowiecki podzielili się doświadczeniami dotyczącymi terapeutycznego działania  medycznych kosmetyków Beauté Pacifique. Wizażyści Bikor Makeup z Sopotu wykonali piękne makijaże na twarzach uczestniczek spotkania.

Beaute Pacifique Wrocław

Podczas konferencji Dr Edyta Engländer wraz z dr Izabelą Tilszer i dr Januszem Zdzitowieckim, zasiadała w radzie ekspertów słynnego stylisty.

Najnowsze trendy pielęgnacji i makijażu 2016

Søren Hedegaard współpracuje ze światowymi top modelkami, jak Julie Lund Larsen, Sarah Grunewald czy Carine Roitfeld. Pracował m.in. dla magazynów „Cover”, „All the ladies” i australijskiego „Vogue’a”. Jest odpowiedzialny za stylizacje w czołowych duńskich produkcjach filmowych. W 2010 roku został uhonorowany prestiżową nagrodą Danish Beauty Award, a rok później przyjęto go w szeregi Duńskiego Zrzeszenia Fryzjerów i Kosmetologów w charakterze członka honorowego. Był stylistą uczestników duńskiej edycji „Tańca z gwiazdami”. Odnosi sukcesy jako wykładowca uniwersytecki i pedagog, szkoląc kolejne pokolenia stylistów i kosmetologów. Jest ambasadorem i promotorem duńskiej marki Beauté Pacifique.

Najnowsze trendy pielęgnacji i makijażu 2016

Beauté Pacifique jest obecna na polskim rynku od 3 lat, a wyłącznym dystrybutorem tej duńskiej marki na polskim rynku jest Derm-Serwis Pologne, której właścicielką i prezesem jest dr Bogusława Witer.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ z wydarzenia.

 

Kosmetyki Beauté Pacifique do nabycia w naszym gabinecie.

Interesują Cię najnowsze trendy pielęgnacji i makijażu 2016? Chcesz otrzymywać powiadomienia? Zapisz się na nasz NEWSLETTER 🙂 Znajdziesz go w stopce naszej strony.

info i foto: Ambasada Danii w Polsce