Naturalne odmładzanie Wrocław Zabiegi przeciwzmarszczkowe

Naturalnie odmłodzona twarz i nieinwazyjne metody usuwania zmarszczek – czyli to, na co kładziemy największy nacisk w gabinecie Dermatologii Estetycznej dr Edyty Engländer we Wrocławiu.

Promujemy zabiegi, po których zmiany przebiegają łagodnie i stopniowo. Dlatego włączamy się w międzynarodową akcję i konkurs: Rzeczywiste rezultaty. Do wygrania krem Restylane, bezpłatna konsultacja i zabiegi medycyny estetycznej. Ambasadorką przedsięwzięcia jest sławna aktorka – Sharon Stonę.

Naturalne odmładzanie twarzy z Restylane - KONKURS

W nietypowy, lecz bardzo wiarygodny sposób firma Galderma postanowiła obalić błędne przekonania, według których zabiegi estetyczne dają tylko przerysowane rezultaty. Rozpoczęta kampania „Rzeczywiste Rezultaty” na żywych przykładach udowadnia, że możliwe jest osiągnięcie subtelnych i naturalnych efektów.

Naturalne odmładzanie twarzy Wrocław zabiegi odmładzające

Do projektu zaproszono dziesięć par bliźniaków jednojajowych, które nigdy wcześniej nie poddały się procedurze z użyciem kwasu hialuronowego. Jedną osobę z każdej pary ostrzyknięto wypełniaczami Restylane i/lub Restylane Skinboosters. Wyniki porównawcze zaprezentowano podczas berlińskiej gali, której świadkami było dwustu przedstawicieli światowych mediów w branży beauty. Efekty są świadectwem subtelności i naturalności wykonanych zabiegów.

mezoterapia Wrocław

W naszym gabinecie mogą Państwo wykonać zabieg Hydrobalance – Restylane Skinbooster, mezoterapię kwasem hialuronowym. Nawilża i bardzo łagodnie wygładza zmarszczki na twarzy  ZAPYTAJ O ZABIEG

zabiegi odmładzające dla mężczyzn Wrocław

Naturalne odmładzanie Wrocław Zabiegi przeciwzmarszczkowe

mezoterapia kwasem hialuronowym Wrocław

Natomiast efekty, jakie widzimy na bliźniakach, można już teraz wypróbować na sobie – bezpłatnie. Wystarczy wziąć udział w konkursie!

Do wygrania:

  • 3000 vocherów na bezpłatną konsultację w gabinecie medycyny estetycznej oraz zakup ekskluzywnego kremu Restylane Day SPF 15 do profesjonalnej pielęgnacji skóry w cenie 1pln
  • 10 zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego Restylane, który usunie oznaki starzenia oraz odświeży i odmłodzi wygląd Twojej twarzy

W gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer można otrzymać bezpłatną konsultację i krem za 1 zł, a dzięki temu wygrać bezpłatny zabieg. Szczegóły konkursu na stronie: RZECZYWISTE REZULTATY

Aby poznać jeszcze inne sposoby na naturalne odmładzanie twarzy i zabiegi przeciwzmarszczkowe dostępne w naszym gabinecie we Wrocławiu – umów się:
KONSULTACJA DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ WROCŁAW