Nowoczesna laseroterapia Wrocław

NOWOŚĆ W GABINECIE! Laser UltraFrax Reborn – czas na nowoczesną laseroterapię!

Najnowszy nabytek w gabinecie to jednocześnie najnowocześniejszy laser frakcyjny CO2 na rynku!  Najbardziej efektywne i wszechstronne urządzenie laserowe stosowane w medycynie estetycznej, dermatochirurgii i ginekologii, oferujące niezwykle szeroki zakres zastosowań. 

Nowoczesna laseroterapia Wrocław

Nowoczesna laseroterapia Wrocław gabinet dr Edyty Engländer

 

Stosujemy go do zabiegów odmładzających skórę i walki z drobnymi zmarszczkami oraz przywracania jędrności skóry. Działanie lasera UltraFrax Reborn spłyca zmarszczki wokół oczu i ust oraz rozjaśnia tzw. “worki pod oczami”. Niweluje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry.

Laseroterapia jest także doskonałym sposobem na usuwanie blizn, rozstępów jak również do usuwania wszelkiego rodzaju znamion.

Pozostałe korzyści z zabiegu na stronie Laser UltraFrax Reborn

Cena promocyjna do końca marca 2017: 1200 PLN za zabiegi w obszarze twarzy i szyi

W odróżnieniu od innych urządzeń, laser UltraFrax Reborn, nie naświetla ani nie odparowuje jednorodnie powierzchni skóry, ale “dziurkuje” ją tysiącami mikroskopijnych kolumn, pozostawiając wokół “studni oparzeń” siateczkę utworzoną z wysp zdrowej, nie uszkodzonej skóry. Dzięki temu proces leczenia postępuje się bardzo szybko i bez tworzenia widocznej rany.

Podczas zabiegu uszkodzeniu ulega jedynie 20% skóry. Takie uszkodzenie zmusza skórę do szybkiej regeneracji bez tworzenia widocznych ran i długiego okresu leczenia.

 

Cena regularna: 2000 PLN za zabiegi w obszarze twarzy i szyi

Cena promocyjna do końca marca 2017: 1200 PLN za zabiegi w obszarze twarzy i szyi

 

Pozostałe wskazania do zabiegu na stronie Laser UltraFrax Reborn

Nowoczesna laseroterapia Wrocław 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl