Part of a nude woman body with close hands between the legs isolated on white background

Ginekologia estetyczna powstała z myślą o zdrowiu i komforcie kobiet. Z jednej strony ma na celu poprawę wyglądu i atrakcyjności narządów płciowych, z drugiej polepszenie ich funkcji seksualnych.

Upływający czas, przebyte porody, zmiany wieku okołomenopauzalnego czy wrodzone wady anatomiczne to główne czynniki wpływające na obniżenie komfortu życia i poziomu akceptacji. Ginekologia estetyczna poprzez mało inwazyjne zabiegi, znacząco wpływa na poprawę samooceny i własnej atrakcyjności, nie tylko seksualnej.

Zabiegi w gabinecie dr Edyty Englander:

– rewitalizacja pochwy – suchość pochwy powoduje napięcie i dyskomfort w okolicach intymnych, uczucie swędzenia, ból podczas stosunku, a nawet podczas normalnych zabiegów higienicznych.

– odbudowa objętości warg sromowych większych – poprawa jędrności i objętości tego obszaru zwiększa jego estetykę, jak również eliminuje ryzyko otarć oraz częstych infekcji.

– plastyka warg sromowych – przerost warg sromowych jest najczęściej wrodzony, ale bywa też następstwem porodu naturalnego. Powoduje dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu, uprawianiu sportu, życiu intymnym.

– zwężenie pochwy – to częsty problem u kobiet rodzących siłami natury lub/oraz efekt procesu starzenia się i wiotczenia tkanek w okresie okołomenopauzalnym.

– poprawa wyglądu blizny – jako pozostałość po porodzie naturalnym oraz cesarskim cięciu.

– rozjaśnienie przebarwień okolic intymnych – to częsty problem estetyczny wynikający ze zmian hormonalnych w organizmie lub przebytej ciąży.

Zabiegi ginekologii estetycznej są skuteczne, mało inwazyjnie oraz nie wyłączające z codziennych aktywności – potrafią zlikwidować lub znaczenie zredukować powstały dyskomfort. Tym samym poprawia się samopoczucie, wzrasta pewność siebie, a codzienne funkcjonowanie i higiena stają się łatwiejsze.

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl