Oscary 2016 Wampirzy Lifting
Gisele Bundchen w trakcie zabiegu Osoczem bogatopłytkowym / fot. kozaczek.pl

Oscary 2016 wzbudzają wielkie zainteresowanie nie tylko nominacjami dla środowiska filmowego. Równie wielkim zainteresowaniem mediów cieszą się “Oscar swag bag”, czyli torby z prezentami dla wszystkich nominowanych, niezależnie od ostatecznych wyników głosowania Amerykańskiej Akademii Filmowej.

Oscary 2016 Wampirzy Lifting

W tegorocznej paczce, pośród wielu ekskluzywnych prezentów znalazł się m.in. voucher o wartości $1,900 na Vampire Breast Lift, czyli Wampirzy Lifting na okolice biustu.

Oscary 2016 Wampirzy Lifting

Oscary 2016 Wampirzy Lifting na pociesznie, zamiast statuetki

Zabieg tak naprawdę posiada swoja oficjalną nazwę: Osocze bogatopłytkowe. Jednak ze względu na główny składnik produktu – osocze z własnej krwi pacjenta, został przez media ochrzczony mianem „Wampirzego liftingu”.

Wampirzy lifting swoją sławę zyskał dzięki popularności wśród amerykańskich celebrytów i oscarowym galom. Nie pierwszy bowiem raz voucher na taki zabieg (np. Regeneris) jest dołączany do prezentów dla uczestników gali rozdania najsłynniejszych nagród filmowych na świecie.

Oprócz tego w mediach społecznościowych typu Facebook, Instagram czy Twitter, wielokrotnie pojawiały się zdjęcia celebrytek podczas kontrowersyjnego zabiegu.

Kontrowersyjny jest jednak tylko z nazwy. Tak naprawdę Wampirzy Lifting to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów  odmładzających skórę. Do jego przeprowadzenia wykorzystywane są własne komórki pacjenta, co niweluje ryzyko uczuleń. W naturalny sposób pobudza komórki do regeneracji i tym samym przywraca skórze młodość i witalność.

wampirzy lifting wrocław

Aktorka Agnieszka Włodarczyk / fot. party.pl / Oscary 2016 Wampirzy Lifting

[social_share style=”bar” align=”horizontal” heading_align=”inline” facebook=”1″ twitter=”1″ google_plus=”1″ linkedin=”1″ pinterest=”1″ /]

 

Zobacz więcej zdjęć gwiazd wykonujących zabieg oparty na osoczu bogatopłytkowym:

Regeneris Poczuj się jak Hollywoodzka gwiazda

Poniedziałki z Regenerisem – zabieg 15% taniej

 

perła dermatologii estetycznej 2015Perła Dermatologii Estetycznej dla Regeneris!

W Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer wykonujemy zabieg Osocza bogatopłytkowego o nazwie:  Regeneris. Został on doceniony przez polskich lekarzy dermatologii estetycznej i nagrodzony prestiżową statuetką Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii – najlepszy produkt do biostymulacji tkankowej.

Sprawdź wszystkie Perły Dermatologii Estetycznej 2015 w naszej ofercie

 

Wampirzy lifting: na szyję, dekolt, biust i dłonie

Dzięki swoim właściwościom regeneracyjnym i rewitalizacyjnym, zabieg świetnie sprawdza się zarówno na twarzy, jak i na delikatnej skórze dekoltu i biustu.

Odbudowuje włókna kolagenowe i wygładza zmarszczki na skórze twarzy, szyi, dekoltu. Na tym nie kończą się możliwości Regeneris. Można go stosować nawet na dłonie!  Wygładza i rozjaśnia skórę.

Oscary 2016 Wampirzy Lifting  – Oscarowy zabieg we Wrocławiu

W gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer za zabieg Regeneris, zwanego popularnie Wampirzym Liftingiem, zapłacimy znacznie mniej. Cena regularna zabiegu rozpoczyna się od 750 złotych. Jednak, jeżeli na zabieg umówicie się Państwo w poniedziałek – będzie ona o 15% niższa.
W PONIEDZIAŁKI Z REGENERISEM otrzymacie od nas ponad 100 zł w PREZENCIE!

 

Możesz udostępnić ten wpis w swoich mediach społecznościowych:
[social_share style=”bar” align=”horizontal” heading_align=”inline” facebook=”1″ twitter=”1″ google_plus=”1″ linkedin=”1″ pinterest=”1″ /]

oscary 2016

 

 

To jeszcze nie koniec oscarowych emocji 😉

Sprawdź:


Oscary 2016 zwycięzcy
 w kategorii: męska twarz, czyli typowy kanon męskiego, szlachetnego piękna