Peeling medyczny Easy TCA działanie i efekty

Często obserwujemy duże zmiany w wyglądzie naszych pacjentów. Cieszymy się wraz z nimi, gdy naturalnymi metodami, bez bólu i skalpela, pozbywają się zmarszczek lub innych niedoskonałości skóry. Chcemy się z Państwem dzielić tymi historiami. Sukcesami naszych pacjentów i codziennymi radościami z nimi związanymi 🙂

Dziś przedstawiamy naszą nową pacjentkę, Panią Beatę i efekty, jakie dały peeling peptydowy biomimetyczny i peeling medyczny Easy TCA.

– Od dawna zastanawiałam się nad odmłodzeniem skóry twarzy nowoczesnymi metodami z zakresu medycyny estetycznej. Jednak perspektywa bolesnych i drogich zabiegów zawsze odsuwała ten krok na dalszy plan – opowiada Pani Beata. – Do wizyty w gabinecie Dermatologi Ogólnej i Estetycznej przekonała mnie dorosła córka, która właśnie tutaj wyleczyła się z uporczywego trądziku – dodaje pacjentka.

Po konsultacji dermatologicznej u dr Edyty Engländer został opracowany program zabiegów odmładzająco – regenerujących, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentki.

Peeling peptydowy

peeling medyczny jak działaJako, że wizyta Pani Beaty miała miejsce tuż przed świętami Bożego Narodzenia, pierwszym wykonanym zabiegiem był delikatny zabieg “bankietowy” – peptydowy peeling biomimetyczny. Po tym zabiegu skóra bardzo ładnie się prezentuje, jest napięta, wygładzona i rozświetlona. Peeling koktajlowy wykonuje się do dwóch dni przed wyjściem, po tym czasie widać najlepsze efekty.

– Faktycznie, już tego samego dnia po zabiegu, skóra wyraźnie się wygładziła. W kolejnych dniach odczuwałam, że moja twarz odwdzięczyła się blaskiem za dobrą opiekę. – opowiada nasza klientka, Pani Beata. – Makijaż także dłużej się trzymał.

Zabieg na karnawał – Peptydowy Peeling Biomimetyczny

Dlaczego tak się dzieje?

– Każdy peeling medyczny usuwa stare komórki skóry oraz uspokaja gruczoły łojowe – tłumaczy Małgorzata Mazur, kosmetolog z gabinetu dr Engländer. – Po prostu nie wydziela się już tak wiele sebum, jak zawsze – podsumowuje z uśmiechem specjalistka.

– Jesień i zima to idealny czas na wykonywanie peelingów chemicznych. Skóra ma czas na regenerację – tłumaczy ekspert dermatologii, dr  Engländer. – To także dobry początek dla rozpoczęcia kuracji odmładzającej.

 

Peeling medyczny Easy TCA – działanie i efekty

Podczas drugiej wizyty Pani Beaty wykonany został peeling medyczny Easy TCA. To silnie złuszczający zabieg, pobudzający naturalne procesy regeneracji skóry twarzy.

– W tym przypadku peeling medyczny Easy TCA miał za zadanie usunięcie starych warstw naskórka, spłycenie zmarszczek i bruzd oraz odkrycie nowej skóry, na której będą prowadzone kolejne zabiegi – relacjonuje kosmetolog, Małgorzata Mazur.

– Zaraz po zabiegu moja skóra była zaczerwieniona – opowiada Pani Beata. – W ciągu następnych kilku dni, mimo zapowiedzi, nic się nie działo. Nie było złuszczania. Dopiero po tygodniu stary naskórek zaczął “schodzić” niczym maseczka “peel off”, aby wreszcie odkryć nową skórę – dodaje pacjentka.

Efekt?

– Zaskakujący! Okazało się, że bruzda na policzku znacznie się spłyciła. Efekt jest widoczny z daleka. Zupełnie się tego nie spodziewałam, oczekiwałam jedynie odświeżenia a tu taka niespodzianka! – śmieje się Pani Beata. – Na pewno łatwiej jest kupić w sklepie nową kreację, jednak piękna i młodsza skóra daje nieporównywalnie większą radość – mówi pacjentka.

My cieszymy się także i dzięki uprzejmości naszej  pacjentki, zamieszczamy zdjęcia efektów już po pierwszym zabiegu peelingu medycznego Easy TCA.

peeling medyczny Easty TCA Wrocław

PRZED peelingiem Easy TCA
fot. Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer

peeling medyczny Easty TCA Wrocław

PO peelingu Easy TCA
fot. Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer

 

– Czasami zdarza się, że pacjenci nie potrzebują silnych zabiegów odmładzających z zakresu dermatologii estetycznej, ponieważ już seria peelingów medycznych daje zadowalające efekty – tłumaczy dr Edyta Engländer. – W naszym gabinecie stawiamy na naturalne metody regeneracji i odmładzania skóry pacjentów – dodaje uznana lekarka, ekspert i szkoleniowiec z zakresu medycyny estetycznej.

Kluczem jest szlachetny umiar – osiągnięcie maksymalnego efektu przy minimalnej ingerencji

 

Idealnym czasem na wykonanie serii zabiegów peelingami medycznymi jest jesień i zima. Czytaj: NAJLEPSZE ZABIEGI NA JESIEŃ I ZIMĘ

W naszym gabinecie stosujemy peelingi medyczne, opracowane przez amerykańskich naukowców:

 • Jessner’s Peel (oryginalna receptura) DERMAQUEST
 • Skin Brite Peel (czysty retinol, inhibitory tyrozyny) DERMAQUEST
 • Easy TCA Classic SKIN TECH
 • Easy TCA Pain Control SKIN TECH
 • TCA+Retinol DERMAQUEST
 • Pirogronowy ENERPEEL
 • Peptydowy peeling biomimetyczny (pochodna toksyny botulinowej, AHA) DERMAQUEST
 • Peeling Dyniowy (wyciąg z dyni 40%, AHA, BHA, probiotyki) DERMAQUEST
 • Peeling Mango (kwas mlekowy, komórki macierzyste) DERMAQUEST
 • Azelaic Peel (kwas azelainowy, kojowy, komórki macierzyste) DERMAQUEST
 • Oczyszczanie – terapia dyniowa DERMAQUEST

 

Podobał Ci się ten wpis? Możesz go udostępnić na swojej tablicy

[social_share style=”bar” align=”horizontal” heading_align=”inline” text=”” heading=”” facebook=”1″ twitter=”1″ google_plus=”1″ linkedin=”1″ pinterest=”1″ link=”” /]

Czytaj więcej: PEELINGI MEDYCZNE WROCŁAW

Sprawdź Zabieg na karnawał – Peptydowy Peeling Biomimetyczny

PEELING MEDYCZNY EASY TCA – sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl