Perły Dermatologii Estetycznej 2015

Perła Dermatologii Estetycznej to nagroda corocznie przyznawana przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W ciągu jedenastu lat stała się synonimem jakości i bezpieczeństwa dermokosmetyków i zabiegów dermatologii estetycznej.

Perły Dermatologii Estetycznej 2015 przyznano aż w trzynastu kategoriach, m.in.: dermokosmetyki do rewitalizacji, pielęgnacji i regeneracji skóry oraz dermokosmetyki przeciwsłoneczne, produkty do modelowania ciała, najlepsze zabiegi przeciwzmarszczkowe czy urządzenia do pielęgnacji ciała.

Kosmetyki wyróżnione logiem Pereł cieszą się zaufaniem klientów aptek i drogerii. Lekarze dermatologii ogólnej i estetycznej korzystają z doświadczenia swoich kolegów i dla swoich pacjentów wybierają sprawdzone produkty.

Perły Dermatologii Estetycznej to jedyny w Polsce i najprawdopodobniej na świecie konkurs, w którym wszyscy lekarze stają się jurorami.

Perły Dermatologii Estetycznej 2015 w naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo niejedną „perłę”.

StylAge M Lido

StylAge M Lido. Perły Dermatologii Estetycznej 2015 w kategorii: NAJLEPSZY PREPARAT DO WYPEŁNIEŃ.

StylAge M Lido to kwas hialuronowy do wypełnień średnio głębokich zmarszczek. Jest to najlepiej sprzedający się produkt z gamy StylAge na całym świecie, który pozwala na uzyskanie bardzo naturalnych efektów, bez względu na rodzaj korekcji i zastosowaną technikę.

Produkt pozwala na wypełnianie zmarszczek, modelowanie kształtu ust i nadawanie im objętości. Produkt świetnie sprawdza się również w korekcji okolic skroni, oczu oraz odmładzania skóry dłoni.

 

Regeneris

Co tydzień zapraszamy naszych klientów na program odmładzający: Poniedziałki z Regenerisem. Nasz wybór potwierdzają lekarze dermatologii estetycznej z całej Polski.

W kategorii:  NAJLEPSZY PRODUKT DO BIOSTYMULACJI TKANKOWEJ Perły Dermatologii Estetycznej 2015 zyskał produkt: Regeneris.

Regeneris to innowacyjny zabieg odmładzania skóry pacjenta poprzez naturalną regeneracją własną krwią pacjenta.  W mediach Regeneris zyskał nazwęWampirzy lifting. Korzystają z niego celebryci na całym świecie, teraz oficjalnie docenili go Polscy lekarze.

Regeneris pobudza skórę do naturalnej autoregeneracji komórek. Osocze bogatopłytkowe pozyskuje się z krwi pacjenta poprzez jej odwirowanie. Żadne laboratorium na świecie nie jest w stanie skomponować tak bogatego w naturalne składniki i dobrze przyswajanego przez ludzki organizm koktajlu, jak ten, z własnej krwi pacjenta. Osocze krwi, poza tak cennymi płytkami krwi, zawiera także sole mineralne, witaminy A, D, E, K, hormony czy kwasy tłuszczowe. Tak skomponowany koktajl nie tylko odżywia i nawilży skórę, ale także ją regeneruje .


Zarówno Regeneris jak i Style Age to produkty z Laboratorium Estetyki LEA Vivacy, www.leavivacy.pl Dr Edyta Engländer jest ekspertem z zakresu medycyny estetycznej w  Laboratorium Estetyki L.E.A Futur, będącego częścią grupy Laboratorium Vivacy – lidera na rynku medycyny estetycznej w Polsce.

Czytaj: Edyta Engländer ekspertem medycyny estetycznej Lea Futur

 

 

Zinalfat

Po zabiegach stosujemy oraz oferujemy w sprzedaży: ZINALFAT.  Perły Dermatologii Estetycznej 2015 w kategorii: NAJLEPSZY DERMOKOSMETYK DO PIELĘGNACJI I REGENERACJI SKÓRY PO ZABIEGACH ESTETYCZNYCH.

Zinalfat krem skutecznie łagodzi i minimalizuje objawy podrażnień (np. zaczerwienienie, uczucie swędzenia i napięcia skóry, pieczenie, nadmierne złuszczanie), uzupełnia pielęgnację skóry w przebiegu atopowego zapalenia, przyspiesza regenerację naskórka, poprawia wygląd skóry w miejscu stosowania. Zawarty w kremie sukralfat działa kojąco oraz łagodząco, przywracając uczucie komfortu i uspokojenia skóry, a związki miedzi i cynku znane są ze swoich właściwości antyoksydacyjnych i ochronnych. Ze względu na udokumentowane działanie łagodzące i ochronne, Zinalfat krem polecany jest osobom o skórze bardzo wrażliwej, skłonnej do podrażnień i reakcji alergicznych oraz wykazującej niską tolerancję wobec standardowych kosmetyków pielęgnacyjnych.
(Krem kojąco-regenerujący, tuba 50 ml)

Wszystkie Perły Dermatologii Estetycznej 2015 znajdziecie Państwo na stronie www.dermatologia-estetyczna.pl/06.htmPerły Dermatologii Estetycznej 2016

 

 

Zobacz, jakie produkty zyskały tytuł: Perły Dermatologii Estetycznej 2016 

 

Sprawdź, jakie jeszcze ZABIEGI DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ i nagradzane KOSMETYKI DO PIELĘGNACJI mamy w swojej OFERCIE.