Perły Dermatologii Estetycznej 2016

Perły Dermatologii Estetycznej 2016 – znamy wyniki!

PLEXR, Linerase, StylAge i Zinalfat – aż cztery z oferowanych przez nas zabiegów i produktów otrzymały Perły Dermatologii Estetycznej 2016! Gratulujemy! 

Perły Dermatologii Estetycznej 2016

 

LINERASE otrzymał Statuetkę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii „Najlepszy Preparat do Biostymulacjilinerase Tkankowej”

Najlepszym preparatem do wypełnień – niezmiennie od 2010 roku – jest StylAge M Lidoperła dermatologii estetycznej

Tytuł Perły Dermatologii Estetycznej 2016 w kategorii: Najlepsze urządzenie do regeneracji i odbudowy komórek skóry otrzymał PLEXR !Zinalfat

Nagrodę lekarzy, tak, jak i również w ubiegłym roku, otrzymał również nasz ulubiony kosmetyk po zabiegach dermatologii estetycznej – Zinalfat. To według kapituły Najlepszy dermokosmetyk do pielęgnacji i regeneracji skóry po zabiegach estetycznych.

 

Wszystkich laureatów nagrody Perły Dermatologii Estetycznej 2016 znajdziecie na stronie STOWARZYSZENIA LEKARZY DERMATOLOGÓW ESTETYCZNYCH

 

Perły Dermatologii Estetycznej 2016

PLEXR jest niewielkim urządzeniem, które mieści się w dłoni. To najnowsza, nieinwazyjna metoda leczenia opadających powiek. W precyzyjny i bezpieczny sposób koryguje nadmiar skóry, ściąga naskórek i pobudza procesy regeneracji w skórze właściwej.

Plexr Wrocław

Perły Dermatologii Estetycznej 2016

Cieszymy się, że w Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer możemy zaoferować kolejny, nagrodzony przez Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych zabieg. Korekcję opadających powiek certyfikowanym urządzeniem PLEXR oraz zabieg atelokolagenem Linerase wprowadziłyśmy już na początku roku 2016 i są to kolejne, dobre wybory.

Perły Dermatologii Estetycznej 2016

LINERASE to nowej generacji biomateriał do rekonstrukcji i odbudowy skóry – atelokolagen typu I.

Perły Dermatologii Estetycznej 2015

 

Poznajcie także:

Perły Dermatologii Estetycznej 2015 w naszej ofercie 

 

Linerase – najlepsza cena we Wrocławiu!

 

Profesjonalista z zakresu medycyny estetycznej Wrocław

Fotorelacja z fabryki PLEXR w Rzymie

Zobacz fotorelację z fabryki PLEXR w Rzymie

 

Sprawdź: efekty PRZED i PO zabiegu PLEXR

 

 

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217  recepcja@englander.com.pl