ZO Skin Health

“Moją misją jest zapewnianie skórze zdrowego, młodego i promiennego wyglądu.
Spełnia to moją definicję zdrowej skóry.”
ZEIN OBAGI, MD

ZO Skin Health – PRZYGOTOWANIE SKÓRY: 

Normacleanse™ Cleanser for Normal to Dry Skin

Żel oczyszczający do skóry normalnej i suchej. Normalizujący żel do mycia twarzy oczyszcza dzięki zawartości wysoce zaawansowanej matrycy z surfaktantu, a dodatkowe składniki stymulują produkcję peptydów/kolagenu.
Pomaga ujędrnić, nawilżyć i ukoić skórę w trakcie usuwania zanieczyszczeń.
240 mL / 8 Fl. Oz.

Foamacleanse™ Gentle Foaming Cleanser for All Skin Types

Delikatna pianka oczyszczająca dla wszystkich rodzajów skóry. Delikatna pianka oczyszczająca została stworzona by usuwać zanieczyszczenia, głęboko oczyszczać pory i pozostawiać skórę odświeżoną i czystą. Odpowiednia dla wszystkich rodzajów skóry, posiada właściwości antyoksydacyjne, przeciwzapalne i nawilżające.
240 mL / 8 Fl. Oz.

 

Oilacleanse™ Cleanser for Normal to Oily Skin

Oczyszczający żel dla skóry normalnej i tłustej. Żel/peeling o podwójnym działaniu przeznaczony jest do usuwania nadmiaru sebum i zanieczyszczeń oraz zapobiega i wspomaga usuwanie wyprysków. Wygładza cerę, redukuje występowanie czynników, które przyczyniają się do jej podrażnienia oraz pomaga zmniejszać ilość bakterii na
powierzchni skóry.
240 mL / 8 Fl. Oz.

Offects® Exfoliating Polish

Preparat złuszczający. Wygładzający peeling do twarzy zawiera mikrokryształki magnezu, które złuszczają
martwe komórki naskórka i stymulują jego odnowę aby osiągnąć czystą, gładką cerę o równomiernym kolorycie. Witaminy A, C, E oraz estry C posiadają właściwości antyoksydacyjne, pomagając utrzymać funkcje ochronne skóry.
Waga netto 65 g / 2.3 Oz.

Vitascrub™ Acne Treatment

Terapia przeciwtrądzikowa. Wielofunkcyjna terapia z maksymalną siłą atakuje bakterie powodujące trądzik,
wspomagając uzyskanie czystej skóry. Chemiczne i mechaniczne środki złuszczające usuwają martwe komórki naskórka, podczas gdy olej z drzewa herbacianego rozpuszcza i usuwa nadmiar sebum z powierzchni skóry,
który może powodować zatykanie porów i przyszłe wypryski.
Waga netto 116 g / 4 Oz.

Balatone™ Calming Toner pH Balancer

Preparat przywracający naturalne pH skóry. Tonik o działaniu uspokajającym oraz przywracającym równowagę pH osłabionej skórze. Zawiera unikalną mieszankę składników, które delikatnie usuwają zanieczyszczenia.Nawilża, dostarczając suchej, podrażnionej i wrażliwej skórze uczucie komfortu.Dodatkowo zapewnia delikatny efekt chłodzący.
180 mL / 6 Fl. Oz.

Offects® TE-Pads Acne Pore Treatment

Płatki do cery trądzikowej odblokowujące pory. Terapia przeciwtrądzikowa i oczyszczanie porów. Złuszczające płatki przeznaczone do usuwania nadmiaru sebum i oczyszczania porów, przy jednoczesnym zapobieganiu przetłuszczaniu się skóry. Niezwykle poręczne płatki TE przeciwdziałają podrażnieniom oraz zapobiegają powstawaniu stanów zapalnych.
60 płatków

Cebatrol™ Oil Control Pads Acne Treatment

Płatki do skóry tłustej. Terapia przeciwtrądzikowa. Kuracja przeciwtrądzikowa pomaga oczyszczać skórę, zmniejsza stany zapalne i podrażnienia. Zawiera specjalne składniki, których celem jest usuwanie nadmiaru sebum i zapobieganie błyszczeniu się skóry. To zaawansowane rozwiązanie idealnie nadaje się do zwalczania trądziku oraz odblokowywania zatkanych porów.
60 płatków

ZO Skin Health – ROZJAŚNIANIE:

Ossential® C-Bright Serum 10% Vitamin C

Serum rozjaśniające 10% witaminy C. Rozświetlająca formuła zapewnia potężną dawkę czystego, stabilizowanego kwasu askorbinowego (10%), aby poprawić wygląd skóry i jednocześnie rozświetlić oraz osiągnąć równomierny koloryt. W 80% zapobiega tworzeniu nowych zmian pigmentacyjnych, redukuje głębokość zmarszczek oraz zapewnia
doskonałą ochronę antyoksydacyjną.
50 mL / 1.7 Fl. Oz.

Brightenex™ Skin Brightener & Correcting Créme

Krem redukujący i rozjaśniający przebarwienia. Wielofunkcyjna formuła wykorzystująca silny retinol by szybko rozjaśnić i wyrównać koloryt skóry. Zmniejsza zaczerwienienia skóry spowodowane czynnikami środowiskowymi
i zapobiega pojawianiu się nowych przebarwień. Jest szczególnie polecana jako pierwszy krok w zwalczaniu przebarwień i/lub jako produkt do pielęgnacji po zakończeniu kuracji zaleconej przez lekarza.
75 mL / 2.5 Fl. Oz

ROZWIĄZANIA PRZECIWSTARZENIOWE

Ossential® Daily Power Defense

Preparat do codziennej ochrony i pielęgnacji. Formuła anti-aging zawiera retinol, antyoksydanty i wyspecjalizowane enzymy naprawcze DNA, które pomagają naprawić uszkodzone komórki skóry. Produkt wspomaga stymulację produkcji kolagenu w celu zmniejszenia drobnych i głębokich zmarszczek.
50 mL / 1.7 Fl. Oz.

Ossential® Growth Factor Serum Plus

Serum stymulujące. Lekka formuła serum zawiera dwa czynniki wzrostu, które wspomagają produkcję kolagenu i elastyny w celu zwiększenia gęstości skóry. Połączenie retinolu i aminokwasów stymuluje funkcje komórkowe,
zmniejsza degradację kolagenu i przywraca elastyczność.
30 mL / 1 FI. Oz.

Ossential® Instant Pore Refiner

Serum redukujące wielkość porów. Lekkie, beztłuszczowe serum minimalizuje widoczność porów. Posiada formułę
podwójnego działania, dzięki której eliminowane jest błyszczenie się skóry, dając natychmiastowe matujące wykończenie.

Ossential® Advanced Radical Night Repair

Zaawansowany preparat odbudowujący na noc. Wysoce skuteczna receptura preparatu przynosi szybkie rezultaty przy zwalczaniu licznych oznak starzenia się skóry. Wykorzystuje duże stężenie retinolu w opatentowanym systemie mikro-podawania o powolnym uwalnianiu. Dzięki stymulacji odnowy naskórka i produkcji kolagenu skóra nabiera gładszej struktury i promiennego wyglądu.
60 mL / 2 FI. Oz.

Retamax™Active Vitamin A Micro Emulsion

Mikroemulsja z aktywną witaminą A. Innowacyjna formuła – kombinacja silnego retinolu, antyoksydantów na bazie komórek macierzystych roślin oraz protein biomimetycznych – poprawia strukturę i koloryt skóry. Produkt ten wykorzystuje technologię mikroemulsji, która redukuje oznaki starzenia się skóry i wspomaga zapobieganie przyszłym uszkodzeniom.
75 mL / 2,5 FI. Oz.

Invisapeel™ Intensive Resurfacing Peel

Intensywny peeling enzymatyczny. Intensywny preparat peelingujący wykorzystuje unikalny proces odnowy naskórka bez widocznego łuszczenia się skóry. Wyspecjalizowane enzymy wspomagają poprawę tekstury skóry i nadają jej równy koloryt. Produkt wzmacnia barierę ochronną i jest idealny nie tylko dla skóry twarzy, ale również dla innych części ciała, takich jak ręce, ramiona czy nogi.
50 mL / 1,7 Oz.

Olluminate® Intense Eye Repair

Odbudowujący krem pod oczy. Nawilżająca formuła preparatu zawiera stabilizowany retinol i zaawansowane peptydy, które pomagają wzmocnić skórę oraz zminimalizować drobne i głębokie zmarszczki wokół oczu. Dyfuzory optyczne rozjaśniają okolice oczu aby zniwelować cienie pod oczami.
15 mL / 0,5 FI. Oz.

Hydrafirm™ Eye Brightening Repair Créme
Naprawczy krem pod oczy. Naprawcza formuła kremu została specjalnie opracowana by zminimalizować liczne oznaki starzenia się skóry wokół oczu.Natychmiast wygładza skórę i szybko redukuje obrzęki.
Waga netto 15 g / 0,5 Oz.

NAWILŻANIE + KOJENIE

Ommerse® Renewal Créme

Krem odbudowujący. Krem o właściwościach nawilżających na dzień, zawierający retinol w kapsułkach oraz naturalny środek przeciw podrażnieniom, aby koić, uzupełniać niedobory wody w naskórku, odmładzać i poprawiać barierę wilgotności skóry. Zapewnia również ochronę antyoksydacyjną w celu naprawy i zapobieganiu uszkodzeniom wywołanym przez działanie wolnych rodników.

50 ml / 1,7 FI. Oz.l.

Ommerse® Overnight Recovery Créme

Krem regenerujący na noc. Kojąca formuła o właściwościach kojących i nawilżających. Zawiera substancje łagodzące
podrażnienia i zaczerwienienia. Dzięki retinolowi i innym składnikom przeciwstarzeniowym aktywnie działa
w trakcie snu, by naprawiać i regenerować komórki skóry. Pomaga też wygładzić drobne i głębokie zmarszczki, jednocześnie wzmacniając barierę skórną by chronić przed utratą wody transepidermalnej.
50 ml / 1,7 FI. Oz

Revitatrol™ Epidermal Repair Créme

Krem naprawczy. Dwu funkcyjna formuła kremu zapewnia niezbędne nawilżenie skóry po zabiegach leczniczych, uszkodzonej, bardzo suchej lub podrażnionej. Wspiera naturalne procesy regeneracyjne, poprawia wygląd drobnych
i głębokich zmarszczek. Liczne substancje nawilżające odbudowują barierę skórną, a beta-glukan pomaga zmniejszać
zaczerwienienia.
Waga netto 113 g / 4 Oz.

Restoracalm™ Soothing Recovery Créme

Krem odbudowujący. Krem o właściwościach nawilżających na dzień, zawierający retinol w kapsułkach oraz
naturalny środek przeciw podrażnieniom, aby koić, uzupełniać niedobory wody w naskórku, odmładzać i poprawiać barierę wilgotności skóry. Zapewnia również ochronę antyoksydacyjną w celu naprawy i zapobieganiu uszkodzeniom wywołanym przez działanie wolnych rodników.
50 ml / 1,7 FI. Oz.

TRĄDZIK + ZACZERWIENIENIA

Offects® Sulfur Masque Acne Treatment

Maska Siarkowa
Terapia przeciwtrądzikowa. Maska na bazie siarki o naturalnej, gliniastej formule to silny preparat w walce z trądzikiem, zapobiegający powstawaniu wyprysków na twarzy, szyi, klatce piersiowej i plecach. Kaolin i bentonit oczyszczają pory oraz wspomagają wchłanianie nadmiaru sebum, podczas gdy substancje nawilżające zapobiegają suchości skóry.
Waga netto 85 g / 3,0 Oz.

ROZATROL™
Terapia dla skóry zaczerwienionej, wrażliwej.
Prawie 80% pacjentów zmagających się z trądzikiem różowatym zgłosiło konieczność stosowania więcej niż jednego leku w walce z chorobą.*
Rozatrol™ oferuje kompleks składników mających na celu łagodzenie objawów związanych z trądzikiem różowatym. Wszystko w jednej tubce.

*Źródło: Badanie przeprowadzone przez National Rosacea Society

OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

Oclipse® Sunscreen + Primer Broad Spectrum SPF 30

Krem z filtrem o szerokim spektrum ochrony SPF 30 + Baza pod podkład. Bezwodny krem tonujący z filtrem
przeciwsłonecznym i baza pod podkład w jednym. Pozostawia skórę delikatną i jedwabiście gładką, z matowym
wykończeniem. Umożliwia równomierne nałożenie makijażu.
50 mL / 1.7 Fl. Oz.

Oclipse-C™ Broad Spectrum Sunscreen SPF 50

Krem z filtrem o szerokim spektrum ochrony SPF 50
Lekki krem przeciwsłoneczny idealny nawet dla najbardziej wrażliwej skóry oraz dla osób wymagających szczególnej ochrony twarzy i ciała po zabiegach estetycznych.
Waga netto 118 g / 4.0 Oz.

ROZWIĄZANIA DLA CIAŁA

Oraser® Body Emulsion Plus

Emulsja do ciała. Odżywcza emulsja do ciała poprawia jędrność, elastyczność i ogólną kondycję skóry. Wygładza
oraz odnawia suchą, matową, szorstką skórę. Redukuje widoczność brązowych plamek i wyrównuje koloryt skóry. Jej ekskluzywny kompleks antyoksydantów o 12-godzinnym uwalnianiu zapewnia ciągłą ochronę przed stresem oksydacyjnym.
240 mL / 8 FI. Oz.