Promocja zakończona

Tylko we wrześniu w Gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej dr Edyty Englander rewelacyjny zabieg likwidacji opadających powiek 0 Plexr – w promocyjnej cenie 1000pln.

To jedna z najskuteczniejszych metod poprawiania i odmładzania wyglądu oczu – podaje dr Edyta Englander, specjalista dermatolog.

Plexr to najnowsza, nieinwazyjna metoda leczenia opadających powiek. W precyzyjny i bezpieczny sposób koryguje nadmiar skóry, ściąga naskórek i pobudza procesy regeneracji w skórze właściwej. Dzięki temu powieka unosi się, a oko “otwiera”.

Jest alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgii plastycznej ze względu na znakomite efekty estetyczne ale również ze względu na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia. Plexr daje optymalne efekty kliniczne, procedura jest prosta i bezpieczna dla pacjentów i nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznych.

Zabieg trwa około 15- 20 min, następnego dnia można zaobserwować niewielki obrzęk powiek. Przez 6 tygodni po zabiegu nie należy wystawiać skóry na ekspozycję słoneczną.

Efekt jest natychmiastowy – widoczny już w trakcie zabiegu. Następnego dnia może wystąpić obrzęk powieki, następnie po kilku dniach efekt jest widoczny dla dla pacjenta.

W zależności od stopnia zaawansowania zmian skórnych oraz wskazania efekt leczenia przy użyciu terapii Plexr powinien być widoczny po jednym do czterech zabiegów w ciągu 14-28 dni.

Ilość zabiegów jest zależna od indywidualnych potrzeb pacjenta. Tylko we wrześniu pierwszy zabieg wykonasz w cenie 1000pln (zamiast 1500pln), drugi w cenie 1000pln, trzeci w cenie 500pln.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl