wakacyjny makijaż

Otwarcie sezonu wakacyjnego w gabinecie dr Edyty Engländer upłynęło pod hasłem: przygotowanie skóry do wakacji i słońca.

W miłej atmosferze Panie korzystały z zabiegu antyoksydacyjnego na lato z peelingiem cytrynowym. Nasza kosmetolog prowadziła dermokonsultacje, podczas których pacjentki mogły dowiedzieć się, czego najbardziej potrzebuje ich skóra – czy nawilżenia, ujędrnienia lub może wzmocnienia.

wakacyjny makijaż

Wakacyjny makijaż w gabiecie dr Engländer

Następnie Marta Elertowicz – Dojwa, nasza pielęgniarka i jednocześnie specjalistka od profesjonalnego makijażu, prowadziła praktyczne zajęcia. Tłumaczyła, jak używać bronzera, aby podkreślał atuty naszej urody – a nie odwrotnie. Przybyłe na wydarzenie Panie uczyły się, jak, gdzie i jaką ilość bronzera nakładać.

wakacyjny makijaż

– Umiejętne nałożenie bronzera potrafi nawet “oszukać opaleniznę” – tłumaczyła Marta Elertowicz – Dojwa. – W ten sposób wakacyjny makijaż staje się naszym sprzymierzeńcem w trosce o zdrową skórę – podkreślała specjalistka.

wakacyjny makijaż

Oczywiście nie zabrakło pysznego jedzenia i miłej, relaksującej atmosfery 🙂

O wydarzeniu czytaj na stronie: POCZĄTEK LATA W GABINECIE 

wakacyjny makijaż

A już wkrótce zapraszamy na profesjonalne sprawdzanie typu kolorystycznego skóry i dobór odpowiedniej kolorystyki w makijażu oraz zabiegów ochronnych na lato -> SPRAWDŹ: ANALIZA KOLORYSTYCZNA

wakacyjny makijaż

Jeżeli nie udało się Państwu skorzystać z wydarzenia, a chcecie przygotować skórę do kontaktu ze słońcem – można jeszcze skorzystać z czerwcowej promocji na mezoterapię –> MEZOTERAPIA HYDROMAX

Jak przygotować skórę do lata

PROMOCJA: tylko w czerwcu jedna ampułka HydroMax będzie kosztowała jedyne 450zł
(cena regularna 650zł)