Polska premiera OBAGI

Nawilżanie, złuszczanie, ochrona przeciwsłoneczna i antyoksydanty – to cztery główne filary pielęgnacji według marki OBAGI. O szczegółach, podczas specjalnego spotkania z mediami, opowiadali eksperci marki. Nie mogło nas tam zabraknąć.

Kosmetyki OBAGI wymyślone ponad 25 lat temu przez lekarza Zein’a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej, zdobyły rzesze fanek na całym świecie. Te pochodzące z Kalifornii kosmeceutyki są jednymi z najbardziej lubianych wśród Amerykanek. Od niedawna można je znaleźć w Polsce, a nasz gabinet jest jedynym we Wrocławiu, w którym są dostępne. Nic dziwnego, że na premierze medialnej nowej marki pojawiły się tłumy gości – dziennikarzy, ekspertów, gwiazd, w tym Kasia Warnke, aktorka i ambasadorka marki OBAGI

Podczas spotkania mieliśmy okazję opowiedzieć o jednym z najciekawszych produktów OBAGI stworzonym z myślą o wrażliwej okolicy oka – ELASTIderm Eye serum. Preparat nawilży, zredukuje obrzęki, a przy tym dobrze się wchłania, stanowiąc idealną bazę pod makijaż.

OBAGI uczy, że o piękno należy zadbać holistycznie.  To z jednej strony troska o zdrowie skóry – tutaj doskonale sprawdzają się kosmetyki i całe systemy pielęgnacyjne opracowane przez ekspertów marki. Z drugiej, to też dbałość o kondycję fizyczną i odpowiednią dietę.

Nic dziwnego, że hasło marki to Obagi your life!