Jak pomóc skórze, gdy rzucamy palenie

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu 2016. Z tej okazji radzimy, jak pomóc skórze, gdy rzucamy palenie? Co zrobić, aby odzyskała dawny blask i kolor?

Po pierwsze – ANTYOKSYDANTY.

Największym wrogiem młodości są wolne rodniki. Podczas palenia papierosów wytwarza się ich ogromna liczba! Dlatego aby zapobiec ich wytwarzaniu i niszczyć te, które się już pojawiły, będziemy potrzebować antyoksydantów.

Gdzie ich szukać? W owocach i warzywach, takich jak jeżyny, maliny, orzechy czy pomidory. Gdy nie dysponujemy naturalnymi produktami, możemy zastąpić je suplementami diety oraz pielęgnacją zewnętrzną.

Jak pomóc skórze, gdy rzucamy palenie? Pomocą suplementy i witamina C

 

likopen i resweratrol

W naszym gabinecie polecamy nowoczesne suplementy diety:

Likopen i Resweratrol suplement diety wspomagający układ krążenia i opóźniający procesy starzenia się organizmu. Resweratrol – to jeden z najważniejszych składników czerwonego wina i jednocześnie sekretny składnik odmładzający, na którym bazują kosmetyki Beaute Pacifique.

 

 

Po drugie – WITAMINA C.

Podczas rzucania palenia niezbędna będzie duża ilość witaminy C.  Profesjonalne Serum z witaminą C marki OBAGI zdobyło już obagi witamina czarówno uznanie naszych Pacjentek, jak polskich magazynów. Nagrodzone tytułem DOSKONAŁOŚĆ ROKU TWÓJ STYL 2015 oraz InStyle Best Beauty Buys 2015 serum będzie nieocenione podczas regeneracji skóry osób palących.

OBAGI C-CLARIFYING SERUM NA DZIEŃ serum oparte o witaminę C 10% i arbutynę 4%,  które rozjaśniają przebarwienia i wyrównują koloryt skóry. Ponadto witamina C opóźnia pojawienie się pierwszych zmarszczek i ma silne działanie antyoksydacyjne. Lekka konsystencja serum nie blokuje porów.


Tutaj przeczytacie więcej o –> amerykańskich kosmetykach OBAGI

 

Jak pomóc skórze, gdy rzucamy palenie

Po trzecie – silna wola!

Dla urody jesteśmy w stanie zrobić wiele, dlaczego więc tak trudno zrezygnować nam z palenia papierosów? Nikotyna niszczy urodę kompleksowo – zaczynając od zapachu skóry i włosów, kończąc na problemach cery, uzębienia i płytki paznokcia. Palenie papierosów powoduje brzydkie pionowe zmarszczki wokół ust i starzenie się skóry. Jeśli zerwiesz z nałogiem szybko, masz szansę opóźnić proces starzenia się skóry i odzyskać zdrowy kolor cery.  Trzymamy za Was kciuki!

 

 

zabiegi odmładzające na dłonie

Sprawdź także:

Zabiegi odmładzające na dłonie – jak zatrzymać czas?