Pomysł na prezent na Dzień Kobiet Wrocław

Wraz z życzeniami pięknego wyglądu zarówno w Dniu Kobiet, jak i w każdym dniu całego roku, mamy dla wszystkich Pań PREZENT – niespodziankę! 🙂

Z okazji Dnia Kobiet dajemy 25% zniżki na jeden z najsławniejszych zabiegów odmładzających – BOTOKS.

Toksyna botulinowa, potocznie zwana “botoksem” rozluźnia zmarszczki mimiczne i sprawia, że rysy stają się łagodne, a twarz wygląda kilka lat młodziej.

Dla wszystkich osób, które umówią się na zabieg w dniach 7 – 10 marca 2016, zabieg toksyną botulinową będzie 25% tańszy.  Zachęcamy do rezerwacji wizyty. Ilość miejsc ograniczona!

 

botoks

Pomysł na prezent na Dzień Kobiet Wrocław

Jak działa botoks?
Leczenie preparatem Botox, czyli toksyną botulinową, koryguje zmarszczki, które powstają z czasem przez kurczenie mięśni na twarzy. Botulina powoduje rozluźnienie dokładnie tych mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Działa jedynie w obrębie mięśni do których został wstrzyknięty. Pozostałe mięśnia twarzy funkcjonują jak dotychczas, dzięki czemu wyraz twarzy nie zmienia się, a twarz nie staje się “nieruchoma”, jak czasami można można wyczytać w internecie lub na forach.

 

Dla kogo?

  • dla osób młodych, jako profilaktyka tworzenia się zmarszczek, gdy nie są jeszcze wyraźnie widoczne. To obecnie najskuteczniejsza terapia przeciwzmarszczkowa.
  • dla osób dojrzałych dla wygładzenia zmarszczek już istniejących. Jeżeli zmarszczki są bardzo głębokie, może zaistnieć potrzeba uzupełnienia zabiegu przez wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym.
  • dla kobiet i mężczyzn. Nasi Pacjenci często decydują się na leczenie botoksem, ponieważ zapewnia zrelaksowany i wypoczęty wyraz twarzy. A w biznesie taki wizerunek jest bardzo ważny.

Efekty?

  • zmarszczki są spłycone lub zlikwidowane
  • twarz wygląda na wypoczętą i zrelaksowaną
  • brwi oraz powieki są uniesione
  • w czasie działania toksyny mięśnie odpoczywają i nie tworzą się nowe zmarszczki


Jak długo działa botoks?

Botoks zaczyna działać po kilku dniach od wstrzyknięcia, a pełny efekt leczenia może być widoczny dopiero po około 10 dniach. W zależności od kondycji skóry efekt utrzymuje się przez 3-5 miesięcy do nawet jednego roku. Po tym czasie mimika i marszczenie powoli powraca do poprzedniej aktywności, nie dzieje się to z “dnia na dzień”.

Jak długo trwa zabieg?

Zabieg wykonuje wyłącznie lekarz. Przy użyciu jednorazowej strzykawki wyposażonej w bardzo cienką igłę wstrzykuje toksynę botulinową w kilka miejsc na twarzy. Cały proces trwa około 15 minut. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Odczucia bólowe są minimalne i porównywalne do ugryzienia przez komara.

 

Dla wszystkich osób, które umówią się na zabieg w dniach 7 – 10 marca 2016, zabieg toksyną botulinową będzie 25% tańszy.

Zachęcamy do rezerwacji wizyty. Ilość miejsc ograniczona!

 

Botoks to oryginalny pomysł na prezent na Dzień Kobiet Wrocław

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Czytaj więcej o zabiegu: BOTOKS WROCŁAW
Sprawdź także “Wampirzy lifting” – zabieg, który robi furorę w internecie!

Oscary 2016 Wampirzy Lifting

Gisele Bundchen w trakcie zabiegu Osoczem bogatopłytkowym / fot. kozaczek.pl

Oscary 2016 Wampirzy Lifting

W tegorocznej paczce, pośród wielu ekskluzywnych prezentów dla wszystkich nominowanych do nagrody Oscara 2016, znalazł się m.in. voucher o wartości a $1,900 na Vampire Breast Lift, czyli Wampirzy Lifting na okolice biustu.