Pomysł na Walentynki Wrocław

Czy jest coś bardziej walentynkowego niż ponętne, czerwone kobiece usta…? :* Chyba nie!

Dlatego stając naprzeciw zimowym szarościom i przygotowując się do tego gorącego, miłosnego święta – organizujemy walentynkowe wydarzenie! Uważajcie – teraz najlepsze!  Zapraszamy nie tylko zakochane pary. Przede wszystkim zaproszeni są ci, którzy kochają siebie i chcą sobie sprawić piękny, walentynkowy prezent ♥

Walentynkowy Tydzień wypełniania i modelowania ust

Powiększanie ust kwasem hialuronowym dawno weszło już do kanonu klasyki zabiegów medycyny estetycznej. Z wypełnień od dawna z powodzeniem korzystają setki tysięcy pacjentów.

Aż 98% naszych pacjentów, którzy skorzystali z wypełnienia ust, cieni pod oczami lub policzków, wróciło na ponowne zabiegi.
Edyta Engländer

powiększanie ust Wrocław

W gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer do wypełnień ust stosujemy francuski kwas hialuronowy najwyższej jakości – STYLAGE.  

Preparaty gamy StylAge to produkty z Laboratorium Estetyki LEA Vivacy www.leavivacy.pl  – lidera na rynku medycyny estetycznej w Polsce. StylAge zostały wielokrotnie nagrodzone przez polskich dermatologów nagrodą Perła Dermatologii Estetycznej. Wyróżnienie to otrzymują bez przerwy od 2010 roku!

perły dermatologii estetycznej

Sprawdź: Perły Dermatologii Estetycznej 2015 w naszej ofercie

 

Pomysł na Walentynki Wrocław – 300 zł w prezencie na powiększanie ust

Wypełnienie i modelowanie ust w naszym gabinecie to bezpieczny i satysfakcjonujący zabieg. Dr Edyta Engländer kładzie bowiem dodatkowy nacisk na naturalność i umiar w jego wykonaniu.

W kolorowej prasie można czasami zobaczyć zdjęcia celebrytek z nienaturalnie powiększonymi ustami. My działamy inaczej. W gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer usta wypełniane są delikatnie i dopiero na ewentualne życzenia pacjentek, dopełniane są bardziej.

Doktor Engländer posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu tego zabiegu oraz umiejętność stworzenia atrakcyjnego kształtu ust, dopasowanego do kształtu twarzy pacjenta.

Jedna ampułka potrzebna do wypełnienia ust kosztuje 1200 zł. Podczas specjalnego „Walentynkowego Tygodnia” dajemy w prezencie aż 300 zł na zabieg modelowania ust.

Zachwyć pięknymi, czerwonymi ustami na Walentynki :*

 

Uwaga – ilość miejsc ograniczona!
Tylko dwadzieścia pierwszych osób, które zadzwoni do nas i umówi się na zabieg podczas „Walentynkowego Tygodnia” otrzyma w prezencie 300 zł na zabieg modelowania i nawilżania ust.

powiększanie ust wrocław styleage

Jak przebiega zabieg wypełniania ust?

Zabieg trwa ok. 20-30 min. Pacjent jest znieczulany na miejscu, zastrzykiem „jak u dentysty”. Następnie wprowadzane jest wypełnienie ust. Po zabiegu odczuwane jest lekkie odrętwienie, usta są tkliwe i przez dzień lub dwa nieco większe niż później. Efekt zabiegu powiększania ust najlepiej widać po trzech dniach od zabiegu. Nowy kształt ust utrzymuje się do około dwunastu miesięcy.

W tym roku Walentynki wypadają w niedzielę, 14 lutego. Dlatego właśnie nasza „Walentynkowa Akcja” będzie trwała w tygodniu poprzedzającym święto zakochanych.

UWAGA: Warto pamiętać, że na początku lutego, od 1 do 5 lutego, Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer będzie zamknięty z powodu zimowego urlopu.

300 zł w prezencie – idealny pomysł na Walentynki Wrocław

Już dziś zadzwoń i umów się na „Walentynkowe Wydarzenie”. A w dniach 8 – 12 lutego przyjdź i odbierz swój prezent 300 zł.

Kochamy was, kochamy siebie i kochamy piękno! Zapraszamy na Walentynki w gabinecie dr Engländer <3

powiększanie ust stylage wrocław

Zainteresował Cię temat Pomysł na Walentynki Wrocław – modelowanie ust StyAge? Czytaj więcej o MODELOWANIE I WYPEŁNIANIE UST

MASZ JESZCZE INNY POMYSŁ NA WALENTYNKI WROCŁAW ? sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Sprawdź także PEELING PEPTYDOWY – nasz ekspresowy zabieg na karnawał