Prezenty na święta Wrocław

Dla żony, mamy, siostry oraz męża, syna i brata. Mamy dla wszystkich piękne pomysły na prezenty na święta! 🙂

W gabinecie Dermatologii Ogólnej i Estetycznej Dr Edyty Engländer proponujemy ekskluzywne prezenty dla osób dbających o zdrowie i urodę. Zapraszamy także mężczyzn na dyskretne zabiegi regenerujące i odmładzające.

 

Prezenty na święta Wrocław: piękne pomysły dla naszych najbliższych!

W naszej ofercie znajdą Państwo świąteczne zestawy kosmetyków dla Kobiet i Mężczyzn, wyjątkowe upominki oraz vouchery na wszystkie zabiegi z naszej oferty.

Spraw najbliższym piękny prezent.  Prezenty na święta Wrocław – wybór jest naprawdę duży!

Kosmetyki marki Obagi, lidera amerykańskiego rynku profesjonalnej pielęgnacji. Oferujemy do szeroki zakres produktów do każdego typu skóry w każdym wieku. Do kupienia w promocyjnych zestawach świątecznych oraz w ofercie regularnej: OBAGI WROCŁAW.

 

obagi medical promocje świąteczne

 

Wrocław Prezenty na święta dla Niej i dla Niego – ŚWIĄTECZNE ZESTAWY OBAGI

Sprawdziliśmy jak naprawdę działają kosmetyki Obagi Medical ->czytaj MOJE 9 TYGODNI Z OBAGI

 

Zwana “czekoladą młodości” – Cambridge Beauty Chocolate – znakomita ciemna czekolada posiadającą unikalne właściwości dotleniające i odżywiające dla każdego rodzaju skóry.

Esthechoc, jest wyjątkowym pomysłem na prezent świąteczny. Dostarcza zarówno przyjemności słodyczy,  a jednocześnie chroni skórę przed procesami starzenia i sprawia, że promienieje!

Czekolada młodości - idealny prezent na Mikołaja

Czekolada młodości – idealny prezent pod choinkę

 

 

Nowa gama kosmetyków marki AVENE – PhysioLift. Tylko teraz do kupienia w świątecznych zestawach. Do każdego zestawu dołączona jest różowa kosmetyczna, elegancki długopis oraz kosmetyczny prezent – niespodzianka!

Wrocław Prezenty na Mikołaja dla Niej

 

Prezenty na święta Bożego Narodzenia dla Niej i dla Niego – zestawy PhysioLift Avene

 

 

Voucher prezentowy na zabiegi w gabinecie dr Edyty Engländer. Do wykorzystania na dowolny zabieg z naszej oferty, ważny do trzech miesięcy od momenty zakupienia. Idealny, ekskluzywny prezent, dla osób dbających o zdrowie i urodę. Zapraszamy także mężczyzn na dyskretne zabiegi regenerujące i odmładzające.

 

Pomysły na prezenty świąteczne Wrocław

 Voucher prezentowy – pomysły na prezenty świąteczne Wrocław