Regeneracja skóry po opalaniu Wrocław

PROMOCJA! PRZEDŁUŻAMY WAKACJE
3 zabiegi regenerujące skórę po opalaniu w cenie 1

rozświetlanie skóry

3 zabiegi regenerujące skórę po wakacjach w cenie 1

Po kąpielach słonecznych zapewnij swojej skórze regenerację, dogłębne nawilżenie i odżywienie !

Polecamy zabiegi nawilżające i zmniejszające przebarwienia, dla przesuszonej słońcem skóry:


Dermation
to unikalne urządzenie, które pozwala wprowadzić do skóry bardzo dużą ilość koktajlu bogatego w składniki nawilżające i odżywcze. To świetny zabieg “lunchowy” po którym skóra jest rozświetlona, nawilżona i promienna. Zabieg nie ma skutków ubocznych i jest polecany w każdych okolicznościach – i przed wielkim wyjściem i jako uzupełnienie innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.

Posłuchaj, jak dr Edyta Engländer opowiada o zabiegu Dermation


Peeling Ferulowy 
 – nadaje skórze blask, usuwa wolne rodniki wywoływane przez słońce i będące przyczyną starzenia się. To nowoczesna metoda wykorzystująca nanotechnologię dla służby zdrowiu.

peeling ferulowy Wrocław

Regeneracja skóry po opalaniu Wrocław

Długotrwałe nawilżanie i ochrona przed starzeniem – zabieg StyleAge Hydro Max. Polecany przede wszystkim dla osób narażonych na długotrwałą ekspozycją na promienie słoneczne, narażonych na stres oraz przebywającym w klimatyzowanych pomieszczeniach. Zapobiega utracie naturalnego kwasu hialuronowego z naszej skóry, przywraca napięcie i elastyczność.

Regeneracja skóry po opalaniu Wrocław

RRS – Mezoterapia igłowa. Spektakularne efekty regeneracji skóry koktajlami na bazie kwasu hialuronowego . Harmonijne ujednolicenie kolorytu skóry połączone z rozjaśnieniem i rozświetleniem skóry wokół oczu i skóry twarzy.  Polecany dla osób z wymagającą skórą wokół oczu a także dla skóry palaczy.

 

Regeneracja skóry po opalaniu Wrocław

Sprawdź aktualne PROMOCJE

Umów się na zabieg regenerujący skórę po lecie!

T. 71 338 58 58, M. 660 627 217, recepcja@englander.com.pl