beauty concept rejuvenation, renewal, skin care and skin problems with hourglass

Medycyna regeneracyjna czyli medycyna wykorzystująca naturalny, bo nasz własny, potencjał  organizmu do samoodnowy – to znak naszych czasów. „Chcemy starzeć się z godnością, wyglądać tak jak się czujemy, poprawić swój komfort życia, ale w sposób naturalny, nawet ekologiczny. I szczęśliwie coraz więcej procedur jest nam w stanie to zapewnić”– podkreśla dr Edyta Engländer. „W naszym gabinecie przykładamy szczególną uwagę do zabiegów uruchomiających proces autoodnowy, czyli stymulacji naszego organizmu do regeneracji”.

W ciągu ostatnich 20 lat zmieniły się techniki zabiegowe , ale również podejście pacjentów, którzy chcą wyglądać naturalnie i zdrowo. Rozwijające się technologie pozwoliły  na lepsze rozumienie starzenia się twarzy. Dysponujemy dziś nie tylko wiedzą, ale i  lepszym sprzętem, przez co rezultaty zabiegów są przewidywalne i bardziej naturalne. Ostatnie lata pokazują  ogromną, rewitalizującą moc własnych komórek. Transfer inaczej przeszczep własnego tłuszczu z komórkami macierzystymi pochodzącymi z tkanki tłuszczowej i czynnikami wzrostu płytek krwi otwiera nowe pole w uzyskiwaniu satysfakcjonujących efektów zabiegowych.

Dzięki regeneracji jesteśmy w stanie zatrzymać zachodzące w organizmie zmiany związane z upływem czasu. Możemy znów poczuć się atrakcyjnie! 

Zabiegi poprawią koloryt skóry, spłycą drobne zmarszczki, poprawią nawilżenie, napięcie i gęstość skóry. Innymi słowy młodniejemy stopniowo, w sposób całkowicie naturalny i nie oczywisty dla otoczenia. Wyglądamy na wypoczęte, pełne życia, witalne – i co ważne bez śladu ingerencji lekarza.

Do takich zabiegów w gabinecie dr Edyty Engländer należą:

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl