Serum Paradoxe Wrocław

Kosmetyki duńskiej marki Beauté Pacifique pomagają redukować objawy starzenia skóry i zmniejszają objawy cellulitu. Polecane przez specjalistów w dziedzinie kosmetologii i dermatologii estetycznej.

Dziś prezentujemy Państwu unikalne Serum Paradoxe. Działa zarówno przeciwstarzeniowo, jak i przeciwtrądzikowo. Jedna buteleczka serum starcza na rok czasu.

Serum poleca Søren Hedegaard – stylista odpowiedzialny za wizerunek Jej Królewskiej Wysokości, Księżnej Danii Marii Elżbiety.
Czytaj: Najnowsze trendy pielęgnacji i makijażu 2016

 

Serum Paradoxe

 

SERUM PARADOXE

Serum Paradoxe marki Beaute Pacifique – unikalny produkt o niezwykle silnym działaniu i wysokiej skuteczności przeciwstarzeniowej. Do stosowania również na wiele problemów skórnych, trądzik różowaty, starzenie.

Serum Paradoxe to produkt powstały dzięki zaawansowanej technologii i wiedzy specjalistów, którzy stworzyli preparat do pielęgnacji skóry wrażliwej i naczynkowej, a zarazem starzejącej się z widocznymi zmarszczkami. Mimo swoich właściwości naprawczych, serum idealnie sprawdzi się w przypadku skóry ze skłonnością do zaczerwienień.

Skład produktu oparty jest na procyjanidynie (20%) i resweratrolu, które posiadają działanie naprawcze i niwelują zmiany wywołane promieniowaniem UV, dodatkowo zapobiegając powstawaniu nowych uszkodzeń. Zmniejszają one również zaczerwienienia oraz uszczelniają naczynka krwionośne. Dodatek dwóch form witaminy E, nadaję właściwości antyoksydacyjne oraz wzmacnia naczynka. Po użyciu skóra jest zdrowa, mocna i odmłodzona o kila lat.
(buteleczka 30 ml)

CIEKAWOSTKA: Czy wiecie, że aby stworzyć jedną buteleczkę Serum Paradoxe, należy zużyć tyle winogron ile potrzeba do produkcji 3600 butelek wysokiej jakości wina?

 

Serum Paradoxe i inne dermokosmetyki Beauté Pacifique do nabycia w naszym gabinecie. 

ZAPYTAJ O PRODUKT