Suplementy diety na zimę

Jesień i zima to czas, gdy na kilka miesięcy musimy pożegnać się ze świeżymi, pachnącymi pomidorami. Na szczęście nadal możemy korzystać z ich ochronnych właściwości – z pomocą przychodzą suplementy diety!

Dlatego właśnie teraz, gdy trudniej dbać zarówno o kondycję jak i o zbilansowane posiłki – wprowadzamy do oferty nowoczesne suplementy diety, zawierające Likopen i Resweratrol. Ich zadaniem będzie zastąpić nam świeże owoce i warzywa oraz dostarczyć składników, których nasz organizm nie jest w stanie sam wyprodukować.

suplementy-diety-zima

Zimą zamiast pomidorów… nowy wymiar suplementów diety

Czerwone warzywa, oprócz tego, że wspaniale smakują, to zawierają przeciwutleniacze, zmniejszające ryzyko zawału serca i rozwoju nowotworów.

Zawdzięczamy to zawartemu w pomidorach likopenowi. Likopen usuwa z organizmu wolne rodniki, które są odpowiedzialne m.in. za rozwój chorób nowotworowych, zmniejsza w ten sposób ryzyko powstania raka. Wysokie spożycie likopenu może zmniejszyć ryzyko zachorowania m.in. na raka szyjki macicy i raka prostaty.

Likopen – jako antyoksydant – działa przeciwzmarszczkowo. Neutralizuje wolne rodniki, ma także zdolność regeneracji innych antyoksydantów, np. luteiny.

Suplementy diety na zimę – Likopen i Resweratrol

 

Likopen i Resweratrol – suplement diety wspomagający układ krążenia i opóźniający procesy starzenia się organizmu. Resweratrol – to jeden z najważniejszych składników czerwonego wina i jednocześnie sekretny składnik odmładzający, na którym bazują kosmetyki Beaute Pacifique.

Suplementy diety na zimę – Likopen i Resweratrol

Ceny suplementów:

  • Carocelle Likopen 79.00 PLN
  • Carocelle Resweratrol+Likopen 149.00 PLN

 

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTU: 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

 

karboksyterapia wrocław

Karboksyterapia Wrocław gabinet dr Edyty Engländer – bezpieczna terapia cellulitu, cieni pod oczami oraz wypadających włosów