OBAGI C Fx

Systemy Obagi C Fx cieszą się coraz większą popularnością w mediach. Często pytacie nas, jak naprawdę działają, czy próbowałyśmy, czy je znamy. Odpowiadamy: używamy, ufamy, a dziś pokazujemy osobiste wrażenia.

Izabela Punda, asystuje dr Edycie Engländer podczas zabiegów dermatologicznych, estetycznych i chirurgicznych.  Od dwóch miesięcy testuje na swojej skórze Obagi C Fx.

Obagi C Fx Wrocław

– Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami – mówi Iza Punda, pielęgniarka z wieloletnim stażem pracy w obszarze medycyny estetycznej.

Jak działa OBAGI C Fx ?

IZABELA PUNDA

Izabela Punda, pielęgniarka w gabinecie Dr Edyty Engländer, testowała działanie Obagi-C FX

– Moim problemem, zanim zaczęłam używać zestawu, była delikatna nierówność odcienia skóry wokół oczu i nad górną wargą oraz nierówna tekstura skóry – opowiada nasza testerka. – W czasie stosowania zestawu nie odczuwałam żadnego dyskomfortu, pieczenia ani zaczerwienienia się skóry. Jedyną zmianą, jaką zauważyłam, było bardzo delikatne złuszczanie skóry na czole i odrobinę na policzkach.

– W bardzo mroźne dni, gdy czułam, że skóra jest przesuszona i wymaga dodatkowego nawilżenia, nakładałam dodatkowo na twarz krem natłuszczający. Po dwóch miesiącach stosowania Obagi C Fx zauważyłam, że moja skóra rozjaśniła się, wygładziła i zdecydowanie odświeżyła. Czuję też, że skóra twarzy jest bardziej napięta – podsumowuje z uśmiechem Izabela Punda.

 

 

 

Stosowanie Systemu Obagi z witaminą C:

System Obagi C Fx składa się z pięciu produktów:

1. Żelu do mycia twarzy C-Cleansing Gel
2. Serum z witaminą C
3. Złuszczającego kremu na dzień z witaminą C
4. Kremu na noc z witaminą C
5. Matującego kremu ochronnego przed promieniami UVA i UVB

obagi medical wrocław


SPRAWDŹ: cena i produkty wchodzące w skład Sysytemu OBAGI C FX

 

 

– Mam suchą skórę, dlatego zdecydowałam się na zestaw Obagi do skóry normalnej w kierunku suchej – mówi Iza Punda. – Rano myję twarz żelem i nakładam trzy preparaty: serum z witaminą C, złuszczający lotion na dzień oraz orchronny krem z filtrem SPF 50 – opowiada. – Wieczorem nakładam już tylko jeden krem na noc z witaminą C, oczywiście po uprzednim oczyszczeniu skóry żelem – podsumowuje.

Zapytacie: tak wiele kremów na raz? – Wszystkie kremy z systemu C Fx posiadają bardzo lekka konsystencję i szybko się wchłaniają. Dlatego nie wymagają dłuższych przerw w nakładaniu – tłumaczy specjalistka z kobiecego zespołu dr Edyty Engländer.

Po dwóch miesiącach stosowania Systemu Obagi C Fx zauważyłam rozjaśnienie, wygładzenie i poprawę napięcia skóry. Izabela Punda

Kremów z jednego zestawu System Obagi C Fx wystarczy na 2-3 miesiące stosowania, w tym czasie skóra będzie się zmieniać. Polecam wszystkim kobietom, które boja się agresywnych terapii w walce z oznakami przedwczesnego starzenia się skóry.
Izabela Punda

 

Systemy Obagi Medical z witaminą C – CENA:

Zestaw do skóry normalnej w kierunku suchej: 997.00 PLN

Zestaw do skóry normalnej w kierunku tłustej: 907.00 PLN

 

Podobał Ci się ten wpis? Możesz go udostępnić na swojej tablicy społecznościowej [social_share style=”bar” align=”horizontal” heading_align=”inline” text=”” heading=”” facebook=”1″ twitter=”1″ google_plus=”1″ linkedin=”1″ pinterest=”1″ link=”” /]

obagi witamina cWARTE UWAGI: zestaw Obagi C Fx zawiera lubiane przez nasze Pacjentki i nagradzane w ogólnopolskich konkursach serum z witaminą C 10%, tutaj w połączeniu z arbutyną.
Czytaj:
Doskonałość roku 2015 Twój Styl WYNIKI
InStyle Best Beauty Buys 2015 Kosmetyki Obagi

 

Obagi Nu-derm Fx – jak naprawdę działa?To nie pierwszy raz nasz zespół do zadań specjalnych, “The Womens’s Team”, testuje na własnej skórze produkty, które polecamy. Wcześniej System Obagi Nu-DermFX sprawdzała kosmetolog, Małgorzata Mazur. Czytaj: Moje 9 tygodni z Obagi Nu-DermFX

 

 

Dermatologia estetyczna WrocławPrzeprowadziłyśmy także “test peelingów chemicznych”. Nasza nowa pacjentka, Pani Beata, udokumentowała i opowiedziała swoje wrażenia po pierwszych zabiegach dermatologii estetycznej -> Peeling Peptydowy i Peeling medyczny Easy TCA – działanie i efekty