usuwanie blizn potrądzikowych

Chcesz się pozbyć pamiątek po trądziku? Zrób to teraz! Skuteczne laserowe usuwanie blizn potrądzikowych tylko do wiosny! Zostało Ci kilka miesięcy, gdyż ostre słońce uniemożliwia wykonanie zabiegu. Jeśli nie zrobisz tego dziś, teraz będziesz czekać do października…

Do walki z niechcianymi, nieestetycznymi i trudnymi do ukrycia bliznami po trądziku stajemy z najsilniejszym orężem! Skutecznym, sprawdzonym, bezpiecznym. Wykorzystywanym od lat z sukcesami – laserem frakcyjnym UltraFrax Reborn.

Laser frakcyjny lata temu wpisał się w wachlarz zabiegów z medycyny estetycznej. Co więcej jego działanie i efekty nie poddały się nadchodzącym technologiom oraz urządzeniom. Nadal jest niezastąpiony w odbudowie i odmładzaniu skóry (resurfacing), jak również w likwidacji blizn, w tym blizn potrądzikowych. Dzięki jego skuteczności Twoje problemy ze skórą oraz kompleksy mogą pozostać … jedynie na starych zdjęciach.

Usuwanie blizn potrądzikowych w gabinecie dr Engländer

„ Laser frakcyjny to doskonałe narzędzie do redukcji blizn potrądzikowych. Jako dermatolog cieszę się, że leczenie trądziku może być w moim gabinecie w 100% kompletne. Możemy pomóc pacjentowi nie tylko w fazie ostrej choroby, pomagamy również o niej zapomnieć. A to właśnie poprzez likwidację niepożądanych blizn” – tłumaczy dr Edyta Englander, właścicielka Gabinetu Dermatologii Ogólnej i Estetycznej.

„ Usuwanie blizn potrądzikowych to kwestia bardzo indywidualna. Szybkość i jakość rezultatów zależy od wielu czynników: głębokości blizn i ich wieku (tzn. od kiedy je „nosimy”), jak również od ogólnej kondycji organizmu. Terapię ustalam indywidualnie, zdarza się też, że ją modyfikuję w zależności od tempa uzyskanych wyników. Przykładowo dodaję inne zabiegi, które mogą polepszyć lub przyspieszyć efekt końcowy. Każdy pacjent czuje się starannie zaopiekowany”- podkreśla dr Edyta Englander, specjalista dermatolog.

Jakich efektów należy się spodziewać po zabiegu z użyciem lasera CO2?

Skóra się przebudowuje, więc pierwszym widocznym efektem będzie jej wygładzenie i odmłodzenie. Dodatkowo będzie milsza i gładsza w dotyku. Uruchomione procesy naprawcze sprawią, że wzrośnie jej jędrność i elastyczność. Ale przede wszystkim z każdym zabiegiem blizny będą mniejsze i mniejsze i mniejsze…

Ile zabiegów należy wykonać?

To jest kwestia bardzo indywidualna i trudno oszacować ile zabiegów zlikwiduje blizny w 100%. Średnio pacjent powinien się przygotować na serię od 3 do 6 zabiegów w odstępnie około miesiąca. Również dopiero po 6 miesiącach od pierwszego zabiegu obserwujemy pełny efekt terapii czyli wyprodukowany kolagen i jego dzieło.

Czy zabieg laserem frakcyjnym wymaga szczególnych przygotowań?

Poza ogólnymi przeciwskazaniami do zabiegu, które znajdziesz TU, pacjent powinien wiedzieć o zaleceniach związanych z rekonwalescencją pozabiegową. Tak, by zabieg nie kolidował w codziennych aktywnościach typu: wyjście do opery czy rodzinny obiad. Zaczerwienienie, obrzęk czy łuszczenie się skóry to naturalne następstwa zabiegu, które mogą potrwać kilka dni. W związku z tą niedogodnością część pacjentów woli spędzić ten czas w warunkach domowych. Aktywnym podpowiadamy, że makijaż kamuflujący można wykonać już na drugi dzień, gdyż nie przeszkadza w pozabiegowej pielęgnacji.

 

Usuwanie blizn potrądzikowych laserem CO2 kosztuje od 600 PLN wzwyż. 
Cena ustalana jest indywidualnie w zależności od rozległości zmian.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl