Rozszerzone naczynia krwionośne

Zdaniem naukowców, nawet 60% populacji boryka się z problemem rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy, szyi, dekolcie. Problem ma złożone przyczyny, głównie genetyczne. Pojawianie się tzw. pajączków nasilają warunki atmosferyczne (różnica), silne emocje, przyjmowanie niektórych leków (sterydy). Nie bez winy są też niewłaściwe nawyki pielęgnacyjne. Problemu rozszerzonych naczyń krwionośnych nie należy bagatelizować – z czasem będzie się on nasilał i utrwalał, co może prowadzić do zmian chorobowych – rumienia i trądziku różowatego. Zmiany – dzięki odpowiednim zabiegom i kosmetykom – można skutecznie wyciszać i zapobiegać ich pogłębianiu.

Rozszerzone naczyńka jak leczyć?

Laseroterapia skutecznie niweluje rozszerzone naczynka na twarzy i ciele. Zabieg laseroterapii z wykorzystaniem naszego urządzenia jest w pełni bezpieczny – 60 procedur wykorzystywanych przez platformę zostało zatwierdzonych przez FDA (Food and Drug Administration).  KORZYŚCI:

  • Terapia rumienia
  • Zniwelowanie popękanych naczynek na twarzy, dekolcie
  • Zniwelowanie rozszerzonych naczyń na nogach
  • Wsparcie terapii trądziku różowatego
  • Rozjaśnienie przebarwień
  • Fotoodmłodzenie skóry

Dr Edyta Engländer to specjalistka z dziedziny Dermatologii i Medycyny Estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu trądziku, laseroterapii oraz dermatoskopii. Zajmuje się problemami skóry naczyniowej i pękających naczyniek. Na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na konsultacje w naszym gabinecie we Wrocławiu.

ROZSZERZONE NACZYŃKA JAK LECZYĆ ? ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl