Przebarwienia

Przebarwienia to powszechny problem, z którym boryka się większość populacji. Szacuje się, że dotyka ponad 35% kobiet po 30. roku życia i aż 90% po 50. Przyczyny zjawiska są złożone – wahania hormonów, niestosowanie fotoprotekcji, nadmierna ekspozycja na słońce, skłonności uwarunkowane genetycznie.

Najczęściej przebarwienia pojawiają się na twarzy, dłoniach i dekolcie – to plamy różnej wielkości ciemniejsze od otaczającej skóry. Stosując odpowiednie metody z zakresu dermatologii estetycznej, można je skutecznie niwelować i ograniczać powstawanie kolejnych.

Usuwanie przebarwień Wrocław – dermatologia estetyczna

Jednym ze sposobów jest terapia peelingami medycznymi . Peelingi medyczne to popularna metoda wyrównywania kolorytu, struktury skóry oraz redukcji niedoskonałości. Pomagają złuszczać martwy naskórek, pobudzając naturalne procesy regeneracji. Efekty peelingu widać już po pierwszym zabiegu. Dla uzyskania najlepszej skuteczności zaleca się stosowanie serii.

Proponujemy również specjalistyczny zabieg usuwający przebarwienia wykorzystujący preparat mający w składzie:  kwas kojowy, palmitynian retinolu, arbutynę, kwas fitowy, azelainowy, witaminę A i C oraz naturalnie występujące wyciągi z roślin. Terapia  pozwala pozbyć się przebarwień różnego pochodzenia – nawet tych występujących od wielu lat i w różnych lokalizacjach, na dodatek w czasie krótszym niż 20 dni. Sekretem skuteczności terapii jest zawartość substancji hamujących tyrozynazy – enzymy biorące udział w formowaniu melaniny, czyli naturalnego pigmentu skóry.

Dr Edyta Engländer to specjalistka z dziedziny Dermatologii i Medycyny Estetycznej.  Na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na konsultacje w naszym gabinecie we Wrocławiu.

USUWANIE PRZEBARWIEŃ WROCŁAW: ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl