Usuwanie zmarszczek we Wrocławiu

Naukowcy szacują, że po 25. roku życia w skórze twarzy następuje stopniowy zanik włókien kolagenowych i tkanki tłuszczowej. Tworzą się popularnie nazwane “zmarszczki”.

Z czasem dochodzi do resorpcji kości. W efekcie skóra traci sprężystość, jędrność oraz naturalną podporę. Słabiej zatrzymuje wodę, czego efektem jest suchość oraz pogłębianie się zmarszczek. Proces starzenia jest zjawiskiem nieodwracalnym, jednak odpowiednimi zabiegami jesteśmy w stanie spowolnić i złagodzić jego przebieg.

Usuwanie zmarszczek – ZABIEGI:

 

W zależności od problemu i jakości skóry, głębokości zmarszczek czy bruzd Dr Edyta Engländer proponuje indywidualny plan terapii.

Dr Edyta Engländer to specjalistka z dziedziny Dermatologii i Medycyny Estetycznej. Wykonujemy pełną gamę zabiegów estetycznych z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, polimlekowego, toksyny botulinowej. Na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na konsultacje w naszym gabinecie we Wrocławiu.

Usuwanie zmarszczek to zabieg zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet.

 

USUWANIE ZMARSZCZEK WROCŁAW: ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl

Usuń zmarszczki z nami

Usuwanie zmarszczek

 

Gabinet medycyny estetycznej dr Edyty Engländer – gwarancja profesjonalizmu i zaskakujących efektów

Wszystkie zabiegi wykonywane przez nasz zespół są bezpieczne dla zdrowia. Stosujemy w tym celu zaawansowane technologicznie urządzenia – sprzęt techniczny na bieżąco uzupełniamy o nowości, wybieramy jednak wyłącznie te sprawdzone i rzetelnie zweryfikowane przez lekarzy.

Za swój priorytet przyjęliśmy także zapewnienie komfortu osobie poddającej się zabiegowi, w związku z czym dbamy o to, by wizyta przebiegła w sposób bezbolesny, a atmosfera była przyjazna i relaksująca. Ponadto każdy ze specjalistów zatrudnionych w gabinecie dr Edyty Engländer wyróżnia się starannym, wszechstronnym wykształceniem oraz wieloletnią praktyką zawodową, dlatego można być pewnym profesjonalizmu całego zespołu.

Gwarantujemy satsyfakcję z naszych usług, a uzyskane efekty sprostają oczekiwaniom precyzyjnie określonym w toku wcześniejszych konsultacji. Poza tym zabiegi redukujące widoczność zmarszczek pozwalają osiągnąć spektakularne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie, tym bardziej warto zadbać o siebie i własne samopoczucie – medycyna estetyczna stwarza wiele możliwości, wśród których każdy znajdzie rozwiązanie swoich problemów.

Usuwanie zmarszczek – zabiegi, które możemy zaoferować naszym pacjentom

Paleta dostępnych zabiegów jest bardzo szeroka, niemniej jednak największą popularnością cieszy się m.in. terapia wybranych obszarów twarzy toksyną botulinową. Substancja po określonej ilości miesięcy zanika, dlatego zabieg należy do w pełni odwracalnych, ponadto jego przeprowadzenie nie wiąże się z żadnym większym dyskomfortem. Po wizycie można od razu wrócić do swoich obowiązków, co w dzisiejszych czasach również często zostaje docenione przez osoby decydujące się na tzw. botoks. Efekty są naprawdę imponujące – zmarszczki zostają spłycone, a skóra wygląda o wiele młodziej. Toksynę botulinową można także wykorzystać w celu uniesienia brwi czy kącików ust.

Kolejną popularną substancją nieocenioną w walce o gładszą skórę jest kwas hialuronowy. Nazwę często możemy zauważyć na opakowaniach kremów drogeryjnych czy dermokosmetyków, jednak zastosowany podczas profesjonalnego zabiegu przynosi o wiele więcej korzyści i pomnaża spektrum swoich możliwości. Dzięki niemu możemy osiągnąć zarówno wyraźne spłycenie zmarszczek, jak i ogólną poprawę stanu nawilżenia skóry – twarz stanie się jędrna, a owal zostanie wymodelowany. Całokształt działania kwasu hialuronowego sprawia, że wygląd zmienia się o kilka lat w ciągu zaledwie kilku chwil.

Poza tym posiadamy w swojej ofercie kilka innych, innowacyjnych zabiegów, które na pewno okażą się interesujące dla osób pragnących usunąć zmarszczki. Szczególnej uwadze polecamy zapoznanie się np. z charakterystyką zabiegu wykorzystującego fale radiowe czy wykorzystującego osocze bogatopłytkowe. Natomiast nawet z głębokimi bruzdami poradzi sobie kwas l-polimlekowy. Kwas ten jest obecnie najsilniejszym na świecie stymulatorem wpływającym na produkcję kolagenu.

Wszystkie szczegółowe informacje zostaną udzielone podczas wizyt lekarskich. Każdemu pacjentowi proponujemy spersonalizowane, najlepsze dla niego rozwiązanie, koncentrując się na osiągnięciu zaprezentowanych oczekiwań. Plan terapii jest więc dopasowywany indywidualnie, a kolejne jego etapy są na bieżąco omawiane.

Jesteśmy jednym z najlepszych gabinetów we Wrocławiu

Wrocław to miasto idące z duchem czasu, przyciągające naukowców, lekarzy i specjalistów różnych dziedzin, którzy chętnie rozwijają właśnie tutaj swoje działalności. Również dostępność gabinetów medycyny estetycznej jest duża, jednak gabinet dr Edyty Engländer wyróżnia się na ich tle świetnie wykwalifikowanym personelem i silnym zorientowaniem na potrzeby pacjentów.

Wiemy, jak pomóc odwiedzającym nas osobom i chcemy sprawić, by poczuły się lepiej we własnej skórze. Pewności siebie nie zastąpimy ubiorem, fryzurą czy makijażem i chociaż można ją tymi elementami znacznie podbudować, najlepiej po prostu zaakceptować siebie i podjąć walkę z ewentualnymi niedoskonałościami. Obecne zdobycze medycyny estetycznej tworzą szeroki wachlarz działań, więc wystarczy zdecydować się na pierwszą wizytę w naszym gabinecie, by zapoznać się z nowymi trendami.

Podczas pierwszej konsultacji zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad lekarski, z uwzględnieniem wszystkich dotychczasowych i istotnych z punktu widzenia planowanego zabiegu problemów ze zdrowiem. Po przedstawieniu oczekiwań co do spodziewanych efektów nastąpi badanie i ocena stanu skóry, a następnie klienci zapoznają się z proponowaną terapią. Podczas jej trwania odbywają się także wizyty kontrolne w celu regularnego monitorowania efektów i dobierania adekwatnych rozwiązań. Wszystkich informacji związanych ze sprawami organizacyjnymi chętnie udzielimy osobiście w naszym gabinecie przy ulicy Skwierzyńskiej 20/2 bądź w ramach kontaktu telefonicznego lub e-mailowego, do których serdecznie zapraszamy.