Blizny potrądzikowe

Blizny potrądzikowe to jedno z najczęstszych następstw niewłaściwego leczenia skóry trądzikowej. Stanowią defekt estetyczny, który u pacjentów łączy się z dużym stresem, powoduje dyskomfort i może wpływać na samoocenę.

Poprawa wyglądu skóry z bliznami potrądzikowymi jest możliwa. Nowoczesne zabiegi dermatologiczne pozwalają je skutecznie niwelować, poprawiają jej strukturę i wygładzają.

Blizny potrądzikowe usuwanie Wrocław

Dla pacjentów, którzy trafili do naszego gabinetu już po ustąpieniu trądziku, ale muszą zmagać się z następstwami niewłaściwego leczenia schorzenia w postaci blizn potrądzikowych, również proponujemy kilka rozwiązań pozwalających na pozbycie się problemu.

Pierwszym z nich jest zabieg laserem CO2. Laser frakcyjny to doskonałe narzędzie do redukcji blizn potrądzikowych. Kontrolowane uszkodzenie skóry, powoduje jej przebudowę, produkcję kolagenu i tym samym wpływa na redukcję powstałych blizn. Skóra się przebudowuje, więc pierwszym widocznym efektem będzie jej wygładzenie i odmłodzenie. Dodatkowo będzie milsza i gładsza w dotyku

Kolejny zabieg stanowi połączenie działania frakcyjnej stymulacji mikroigłami (z zastosowaniem specjalnego urządzenia) z jednym z najbardziej skutecznych peelingów medycznych – kwasem TCA.

Oferujemy także wypełnianie preparatem kwasu L-polimlekowego, który jest najsilniejszym znanym współczesnej medycynie estetycznej stymulatorem produkcji własnego kolagenu.

Problem niweluje również zastosowanie odpowiedniego peelingu medycznego – to popularna metoda wyrównywania kolorytu, struktury skóry oraz redukcji niedoskonałości. Pomagają złuszczać martwy naskórek, pobudzając naturalne procesy regeneracji. W rezultacie zabiegów skóra staje się wygładzona, jej struktura ulega poprawie, a blizny potrądzikowe zanikają.

Doskonałym wsparciem dla terapii leczenia trądziku i blizn potrądzikowych jest naświetlanie lampą LED. Niesamowite narzędzie, jakim jest lampa LED, daje  spektakularne efekty w medycynie estetyczniej!

Blizny potrądzikowe usuwanie Wrocław: dr Edyta Engländer to ekspertka z dziedziny Dermatologii Ogólnej i Estetycznej. Specjalizuje się w leczeniu trądziku, laseroterapii oraz dermatoskopii. Na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na konsultacje w naszym gabinecie we Wrocławiu.

BLIZNY POTRĄDZIKOWE USUWANIE WROCŁAW – ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl