Trądzik młodzieńczy

Trądzik młodzieńczy to jedno z najczęstszych schorzeń skóry, na które cierpią młodzi ludzie. Leczenie trądziku dawno przestało być jednak wyłącznie problemem młodych ludzi. Coraz częściej diagnozuje się go też u osób dorosłych, po 30. roku życia (tzw. adult acne). Przyczyny schorzenia są złożone (m.in. predyspozycje genetyczne, hormony). Trądzik nasilają też niewłaściwa pielęgnacja, bywa, że i źle dobrana dieta. Problemu, mimo że tak powszechny, nie należy bagatelizować. Nieleczone zmiany skórne prowadzą m.in. do powstawania bliznowców. Samo schorzenie łączy się bardzo często z dużym stresem i dyskomfortem u pacjentów.

Leczenie trądziku w każdym przypadku przebiega indywidualnie. Bywa długotrwałe i wymaga konsekwencji w postępowaniu. Najlepsze efekty przynoszą terapie złożone, łączące farmakoterapię (leki doustne, leki stosowane miejscowo na skórę) i laseroterapię z odpowiednimi zabiegami dermatologicznymi wsparte właściwą pielęgnacją domową (zaawansowane dermokosmetyki).

Leczenie trądziku Wrocław

Doskonałym wsparciem dla terapii leczenia trądziku młodzieńczego i trądziku dorosłych  jest naświetlanie lampą LED. Niesamowite narzędzie, jakim jest lampa LED, daje  spektakularne efekty w medycynie estetyczniej!

Lampa LED przyspiesza regenerację skóry. Specjalne programy lampy pozwalają działać przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie przynosząc znakomite efekty leczenia trądziku oraz trudno gojących się ran.

To bezbolesny i wysoce skuteczny zabieg terapii światłem, który polecamy wszystkim naszym pacjentom! Sprawdź: LECZENIE LAMPĄ LED

Leczenie trądziku Wrocław: dr Edyta Engländer to ekspertka z dziedziny Dermatologii Ogólnej i Estetycznej.  Specjalizuje się w leczeniu trądziku, laseroterapii oraz dermatoskopii. Na pewno znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Umów się na konsultacje w naszym gabinecie we Wrocławiu.


SKUTECZNE LECZENIE TRĄDZIKU WROCŁAW – ZAPYTAJ O ZABIEGI,  sprawdź CENNIK

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ: M. 660 627 217 recepcja@englander.com.pl